AVG Zen indir

AVG Zen indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ayrı cihazlarınızda kullandığınız AVG ürünlerini tek bir merkezden kolayca yönetmenize olanak sağlayan AVG Zen’i bedava olarak indirebilirsiniz.

AVG Zen, farklı cihazlarınızı korumak için kullandığınız AVG imzalı antivirüs ve diğer tipteki yazılımları kolaylıkla takip etmeniz için geliştirilmiş detaylı bir peşine düşüp takip programıdır. Bu programı kullanarak diğer cihazlarınızdaki AVG programlarını kontrol edebilir, güvenlik seçeneklerini değiştirebilir ve zahmetsizce kişiselleştirme yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi emniyet içinde bulunduğumuz çağın en kayda değer unsurlarından biri. Lüzum mobil gerekse masaüstü cihazlarda yapabildiklerimizin kapsamı genişledikçe güvenlik daha da manâlı bir hal almakta. AVG Zen tam da bu fikirle geliştirilmiş ve kullanıcılara kişisel güvenliklerini korumaları için geniş çaplı bir çözüm sunuyor.

AVG Zen’i kullanarak akıllı telefonlarınızda, tabletlerinizde, dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarınızda kullandığınız AVG yazılımlarını tek bir merkezden yönetebilme şansına sahip oluyoruz. Programın en acayip yanlarından biri de yapılması gerekenleri kullanıcılara anlık olarak bildirmesi. Böylece ne yapması gerektiği hakkında bir fikri olmayanlar bile programın nimetlerinden faydalanabiliyor.

Programın en kayda değer özelliklerinden birisi de son derece elverişli bir arayüze sahip olması. Çok sayıda program yönetmenize olanak sağlamasına karşın tüm bilgiler düzgünce yerleştirilmiş ve herhangi bir karışıklığa yol açmamakta. Eğer sizin de tercihiniz AVG’den yanaysa ve farklı AVG ürünlerini yönetebileceğiniz ayrıntılı bir program arıyorsanız ücretsiz olarak indirebileceğiniz AVG Zen’i denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi