Aviary indir

Aviary indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hızlı, etkili ve farklılık yaratan fotoğraflar meydana getirmek istiyorsanız Aviary resim düzenleme uygulamasını şüphesiz kullanmalısınız.

Facebook Süre Tüneli için resim hazırlama servisi olarak popülerleşen Aviary, karşımıza bu sefer Google Drive üzerinde çalışan fotoğraf düzenleme editörü olarak çıkmakta. Gelişmiş resim düzenleme özellikleri baştan sona hızlı ve etkili bir şekilde resimler üzerinde şansın dönmesi yapabilirsiniz.

Genel Özellikleri:

denge (yeni): Renk dengelerini değişiklik. efektler(yeni): 11 öbür renk efekti. yapışık etiketler: Fotoğrafın üstüne ekleyebileceğiniz figürler. Şapka, gözlük, bıyık v.b. döndürme (yeni): Fotoğrafı ters yüz etme yada 90 derece döndürme seçenekleri. kırpma: Seçeneklerin size sunduğu ölçülerde veya kendi belirleyeceğiniz oranlarda fotoğrafın kırpılması işlemleri. boyutlandırma: En – Doruk verisi girilerek fotoğrafın her yerde boyutlandırılması. parlaklık: Fotoğraf parlaklık ayarı. kontrast: Resim kontrast ayarı. koyuluk: Resim renk doygunluğu ayarı. parlaklık (yeni): Resmin bulanık – keskinlik dengesi ayarı. çizim: Resim üzerinde doğrudan doğruya çizim arabulucu. metin: Metin girilmesi ve metnin boyutlandırılması. kırmızı göz: Tek dokunuşla fotoğraftaki kırmızı göz sorununa çözüm. ağartma: Diş beyazlatma fırça. (IE7-IE8 desteklememektedir) leke giderici: Dokular üzerindeki lekerli değil edebilen fırça.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi