Avira Antivirus Pro indir

Avira Antivirus Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Donanımı yormayan yapısı ve sessiz egzersiz prensibi ile Avira Antivirus Pro bilgisayarınız için rahatlıkla tercih edebileceğiniz profesyonel bir antivirüs yazılımıdır.

İnternetten sisteme girerek tadınızı kaçıran bütün tehlikelere karşı profesyonel koruma sunan Avira Antivirus Pro tamamen reel zamanlı taramayla bilgisayarınız ve verilerinizi koruyabileceksiniz.

Bilhassa gelişen internet kullanımıyla çevrim içi tehditler konusunda geliştirilen özellikleriyle Avira Antivirus Pro, program ve uygulamaları takip eden davranışsal tarama motoru, bütün ekran kullanımlar için arkadaki planda çalışan sessiz oyun modu ve canlı telefon desteği sunuyor.

Yenilenen kullanıcı dostu arayüzü bir uçtan bir uca de hiçbir zorluk çekmeden kullanılabilen program yalnızca 2 tıklamayla kuruluyor. E-posta hesaplarından tutun da aklınıza gelebilecek her şekilde gelebilecek bütün tehlikelere karşı tam koruma sağlar.

Virüslere ve solucanlara karşısında koruma sağlar. (anti-virus) Reklam ve casus yazılımlara karşı koruma sağlar. (anti-adware & anti-spyware) Hesap hırsızlarına aleyhinde emniyet sağlar. (anti-phishing) Emniyet yazılımlarınızı faizsiz durumda bırakarak sisteme sızan yazılımları engeller. (anti-rootkit) İnternette dolaşırken virüs indiren sitelere karşısında koruma sağlar. (antidrive-by) E-Posta adresinize gelen zararlı yazılımları da denetim eder. (email scanner) Zararlı web sitelerini engeller. (webguard) Sisteminizin hasar görme ihtimaline karşı kurtarma CD’si yaratma imkanı. (rescuesystem) Film izlerken ve oyun oynarken bütün ekran moduyla sessizce arkadaki planda çalışır. Bütün izleri değil eder Sadece 2 tıklamayla ekspress montaj.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi