Avira DNS Repair indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avira DNS Repair ile virüsler göre değiştirilen DNS ayarlarınızı düzeltebilirsiniz

Avira DNS Repair kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmiş işletim sistemi ve internet ayarlarınızı düzeltmeye yarayan ücretsiz bir DNS değişiklik programıdır.

Emniyet yazılımları konusunda uzman olan Avira firması göre geliştirilen kullanışlı yazılım DNS-Changer olarak adlandırılan truva atı tarafından sisteminize verilen zararları ortadan kaldırmak için kullanılabilmekte. Sisteminize gizli gizli sızan bu truva atı DNS ayarlarınızı değiştirmektedir ve bu yolla internet gezintilerinizi kısıtlamaktadır. Daha da kötüsü DNS ayarlarınızı kilitleyerek bu ayarları değiştirmenizi engelleyen truva atı bu yolla sisteminizde kalıcı bir zarar bırakmaktadır. Bu gibi durumlarda birçok kullanıcı ancak işletim sistemlerine format atarak durumu düzeltebilmektedir.

Avira DNS Repair sizi bu format atma derdinden kurtarır ve birkaç tıklamayla DNS ayarlama işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olur. Epeyce küçük bir dosya boyutuna sahip program sistem kaynaklarınızı fazla az kullanır ve büyük disk alanı işgal etmez. Bunun yanında programın montaj gerektirmemesi ve kayıt defteri girdisi oluşturmaması da programın sisteminizi kalıcı olarak yavaşlatmasını önler.

Eğer DNS değiştiren kötü amaçlı yazılımların hedefi olduysanız Avira DNS Repair kullanarak format atmadan sisteminizi kurtarabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi