Avira Free Antivirus indir

Avira Free Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
39 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avira Free Antivirus, ücretsiz antivirüs yazılımları aralarında saygın bir yere sahip olan ve bilgisayarınızı her an tehlikelere aleyhinde koruyan bir güvenlik çözümüdür.

Avira Free Antivirus, bilgisayarını virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara, zararlı yazılımlara ve çok daha fazlasına karşı gözetmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan enerjik ve ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Kullanıcılara epeyce iyi organize edilmiş bir arayüz ve en son meydana çıkan tehditlere karşı sürekli olarak güncellenen bir antivirüs veritabanı sunan program, oyunu kendi kurallarına göre oynamak isteyen kullanıcıların bir numaralı tercihidir. Basit kullanımlı ve kavranabilir bir kullanıcı arayüze sahip olması nedeniyle, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kadar rahatlıkla kullanılabilecek olan Avira Free Antivirus, karmakarışık ayarları bile kolay bir şekilde kullanıcılarına sunmaktadır.

Basit bir montaj aşamasının ardındaki otomatik olarak çalışmaya başlayan ve sistem güvenliğinizi sağlayacak olan Avira Free Antivirüs, montaj sırasında Windows Emniyet Duvarı’nı kapatmanız konusunda size bir önerge sunmaktadır. Bu noktada karar iyice size kalmış. İster Windows Güvenlik Duvarı’nı iptal ederek Avira’nın size sunacağı güvenlik duvarını kullanabilir, isterseniz de Windows Emniyet duvarıyla yolunuza devam edebilirsiniz. Bu noktada benim sizlere önerim Windows Güvenlik Duvarı’nı da Avira Free Antivirüs’ün güvenlik duvarını da faal olarak uygulamak için Windows Emniyet duvarını kaldırmamanızdan yanlamasına olacak.

Bilgisayarınızı tehlikelere aleyhinde tarama hızı normalin epeyce üstünde olan program, virüslere karşısında bilgisayarınızı oldukça süratli bir şekilde taramaktadır. Tabii bu noktada bilgisayarınızın üstünde bulunan data miktarı ve muhtemel bir virüs salgını tarama süresinin uzamasına neden olacaktır. Yerel sürücüler, lokal değişmez diskler, çıkarılabilir sürücüler, Windows sistem dizini, tam sistem taraması, çabuk sistem taraması, belgeler, etkin işlemler ve elle seçim gibi birçok tarama seçeneğini kullanıcılara sunan Avira Free Antivirüs, bu yönüyle epeyce kullanışlıdır.

Reel zamanlı tarama özelliği doğru dıştan gelebilecek olan her türlü emniyet tehdidine karşı bilgisayarınızı koruyacak olan program, web ve e-postalar için de emniyet desteği sağlamaktadır. Hem kendi güvenlik duvarı baştan sona, bilgisayarınız üzerinde tespit ettiği belirsiz aktiviteleri ve uygulamaları da engelleyen Avira Free Antivirüs, sahiden etkin bir koruma sağlamaktadır.

Şık ve sade kullanıcı arayüzü, reel zamanlı virüs koruma özelliği, durmadan güncellenen data tabanı, e-posta ve web koruması, bambaşka tarama seçenekleri, Türkçe dil desteği, ücretsiz olması ve daha saymadığımız çoğu nedenden nedeniyle Avira Free Antivirüs, bilgisayarını bütün tehlikelere aleyhinde güvende tutmak isteyen kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olmalı.

Avira Free Antivirus Özellikleri:

Hakiki zamanlı koruma E-posta ve web koruması Zararlı yazılımları ve aktiviteleri müdahale etme Reklam ve ajan yazılımlara karşısında etkin koruma Tek tıklamayla virüs arıtma Basit montaj ve tatbik Kullanıcı dostu şık ve modern arayüz Ücretsiz

ARTILAR

Çabuk

Otomatik güncelleme

Takvimlenmiş tarama seçenekleri

Düşük kaynak tüketimi

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

39 kez indirildi