Avira Free Security Suite indir

Avira Free Security Suite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avira Free Security Suite virüs koruması araçlarını performans artırma ve bakım araçlarıyla birleştiren bir yazılım paketidir

Avira Free Security Suite, yıllardır bilgisayarlarımızda kullanmakta olduğumuz farklı Avira yazılımlarını bir araya toplayan, virüs koruması, kişisel data güvenliği araçları ile bilgisayar hızlandırma araçlarına yer veren bir paket olarak tanımlanabilir. 

Avira Free Security Suite, bedava araçları bir araya getimekte. Paket içerisinde bulunan virüs koruması, kişisel bilgi güvenliği ve bilgisayar hızlandırma araçları şu şekilde:

Avira Free Antivirüs:

Avira’nın temel emniyet mekanizması olan Avira Free Antivirüs bu paket içinde yer alıyor. Avira Free Antivirüs virüslere, truva atlarına, ajan yazılımlara, fidye yazılımlarına ve diğer fena amaçlı yazılımlara aleyhinde koruma sunuyor.

Avira Free System Speedup:

Avira Free System Speedup, bilgisayarınızı hızlandırabilmek için kayıt defterinizi temizliyor, çöp dosyaları siliyor ve anlamsız disk alanı oluşturarak disk performansınızı yukarı çekiyor.

Avira Free Software Updater:

Bu araç bilgisayarınızdaki yazılımaların aktüel olup olmadıklarını denetliyor ve güncellemelerini yaparak emniyet açıklarını kapatmanıza ve daha verimli çalışmalarına muavin oluyor.

Avira Free Phantom VPN:

Avira’nın VPN servisi sayesinde halka açık WiFi erişim noktalarında ve herhangi bir ağda bireysel bilgilerinizi saklayabiliyorsunuz. Keza bölge kısıtlamalı sitelere girebiliyorsunuz.

Avira Free Password Manager:

Bu parola yöneticisi ile hesaplarınız için enerjik, hacklenemez şifreler oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi