Avira Free Software Updater indir

Avira Free Software Updater indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avira Free Software Updater bedava olarak kullanabileceğiniz bir yazılım güncelleme programıdır

Avira Free Software Updater eğer bilgisayarınızdaki yazılımları teker teker güncelleme derdinden kurtulmak istiyorsanız işinize yarayabilecek bir yazılım güncelleme programı.

Bilgisayarlarınıza adamakıllı ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir araç olan Avira Free Software Updater, keza bilgisayar hızlandırma keza de bilgisayarınızın güvenliğini sağlama konusunda size yardımcı oluyor. Güncellemeleri yapılmamış yazılımlar emniyet açıklarına sahip olabiliyorlar ve bu açıklardan faydalanan virüsler bilgisayarınıza sızabiliyor ve bireysel bilgileriniz çalınabiliyor. Bazen de güncellenmemiş bir yazılım sisteminizin performansını altında çekebiliyor. İşte Avira Free Software Updater ile bu problemleri çözebilirsiniz.

Avira Free Software Updater, esas olarak bilgisayarınızda yüklü yazılımları tarıyor ve saptama ediyor, sonrasında da bu programların en aktüel sürümlere sahip olup olmadığını denetliyor. Güncelleme gerektiren programları güncelleyebilmeniz için size üreticlerin internet sitesinden elde edilen tehlikesiz bağlantılar sunulmakta.

Avira Free Software Updater size bilgisayarınızdaki bir program güncellemeye gereklilik duyduğunda uyarılar da vermekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

42 kez indirildi