Avira Internet Security indir

Avira Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avira Internet Security çevrimiçi alışveriş, banka gibi internet servislerini fazla seçim eden kullanıcıları her açıdan koruyan zinde bir yazılım.

Avira Premium Security Suite yeni sürümüyle beraber ad değişikliğine giderek karşımıza Avira Internet Security olarak çıkıyor. Arayüz tasarımı yenilenen Avira Internet Security sadece 2 tıkla kurulabiliyor. İnternet özgürlüğü için her nesil çevrim içi filtreyi barındıran yazılımla online bankacılık ve alışveriş hizmetleri, online web servisleri (örneğin müzik dinleme, film izleme) ve sosyal ağlarda paylaşım daha tehlikesiz ayla geliyor. 

Program ebeveynler için çocuk filtresi, e-posta spam koruması ve kullanıcıyı rahatsız etmeyen emniyet duvarı uygulamalarıyla her açıdan zinde bir güvenlik yazılımı.

Reklam ve casus yazılımlara aleyhinde koruma sağlar. (antiadware & antispyware) Hesap hırsızlarına aleyhinde güvenlik sağlar. (antiphishing) Emniyet yazılımlarınızı edilgen durumda bırakarak sisteme sızan yazılımları engeller. (antirootkit) İnternette dolaşırken virüs indiren sitelere aleyhinde koruma sağlar. (antidrive-by) Güvenli Olmayan botlara karşısında sisteminizi korur. (antibot) E-Posta adresinize gelen zararlı yazılımları da teftiş eder. (email scanner) Zararlı web sitelerini engeller. (webguard) Sisteminizin zarar görme ihtimaline karşı kurtarma CD’si yaratma imkanı. (rescuesystem) Sistem ve dosya yedeklerinizi alabilir. (backupsystem) E-Posta spam’larını engeller. (antispam) Bilgisayar korsanlarına karşısında emniyet duvarı kurarak sisteminizi hacker’lara aleyhinde korur. (firewall) Ebeveynler için özel çocuk filtresi. Netbooklar için az batarya harcayan özel tatbik. Kişisel bilgisayarınıza hasar veren yazılımlara karşı korumakla kalmaz hataları onarır.  Sadece 2 tıklamayla ekspress kurulum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi