Avira Optimization Suite indir

Avira Optimization Suite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avira Optimization Suite ayrıca güvenlik hem de performans yükseltme araçlarını birleştiren bir pakettir

Avira Optimization Suite ayrıca bilgisayarınızı  güvenle kullanmanıza, ayrıca de bilgisayarınızdan en fazla performans almanıza imkan tanıyan bir bilgisayar hızlandırma ve avtivirüs programı paketi.

Avira Optimization Suite içerisinde 2 farklı yazılım bir araya getiriliyor. Avira Antivirus Pro bilgisayarlarınızda üst düzey koruma arzetmek üzere planlanmış bir yazılım. Bu antivirüs çözümü ayrıca virüslere, truva atlarına, fidye yazılımlarına ve diğer fena amaçlı yazılımlara karşısında koruma sunuyor, keza de intenretten yaptığınız bankacılık işlemlerini ve alışverişleri teminat altına alarak şfire ve kart bilgilerinizin çalınmasını engelliyor. Bulut bilişimin gücünü arkasına bölge Avira Antivirus Pro, kendi kendini geliştirebilen algoritmalara sahip. Bu algoritmalar doğruca tehditlerin davranışları peşine düşüp takip ediliyor ve Avira Antivirus Pro yazılımı bu tehditlere karşısında hazırlıklı ışık halkası getiriliyor. Buna ilave olarak akıllı tamir sistemi doğruca virüs saldırılarından ötürü yaralı dosyalarınız ve uygulamalarını tamir edilerek dinç ışık halkası getirilebiliyor.

Avira Optimization Suite içinde bulunan bilgisayar hızlandırma çözümü ise Avira System Speedup Pro. Avira System Speedup Pro, bilgisayarınızın kayıt defterini denetleyerek pak hale getiriyor, yersiz dosyaları bulup silerek disk performansınızı yükseltiyor, bilgisayarınızın açılışını optimize edip hızlandırıyor ve tarayıcılarınızı optimize ederek intenret gezintilerinizi daha süratli hale getirebiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi