Avira Rescue System indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avira Rescue System ile açılmayan Windows’unuzu tamir edebilirsiniz

Avira Rescue System Windows işletim sisteminiz açılmadığında yardımınıza koşacak bedava bir sistem kurtarma yazılımıdır.

Windows kimi vakit virüsler gibi fena amaçlı yazılımların saldırıları sonucu işlevselliğini yitirerek açılmayabilmektedir. Bunun haricinde yeni yüklediğiniz yazılımlar, donanım çakışmaları gibi unsurlar da Windows açılmamasına niçin olabiliyor.

Avira Rescue System bu gibi durumlarda Windows işletim sistemi açılmadığında kullanabileceğiniz bir sistem kurtarma CD veya DVD’si ya da yaratmaktadır. Bu medyayı kullanarak bilgi kurtarma gibi işlemler yürütebilir, hatta format atmadan sistem kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Avira Rescue System bilgisayarınızda açıklanmış dosyalara ulaşarak bu dosyaları yedeklemenize imkan verir. Bunun yanında virüs taraması ve virüs temizlemesi yaparak sisteminizin açılışını engelleyen virüsleri kaldırır ve format atma gerekliliğini önler.

Avira Rescue System kullanabilmek için indireceğiniz ISO disk kalıbını CD/DVD yazma programınızı kullanarak CD ya da DVD’nize yazdırmanız gerekmektedir.

Avira Rescue sistem ivedi durumlarda imdadınıza yetişen ve Avira kalitesini taşıyan bedava bir ilk destek aracıdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi