AVStrike indir

AVStrike indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AVStrike ile bilgisyarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz

Anekdot: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için antivirüs programları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

AVStrike kullanıcılara virüs koruması sunan bir antivirüs yazılımı olmanın yanısıra bilgisayar hızlandırma araçlarına da yer veren bir kullanışlı bir antivirüs programıdır.

AVStrike bilgisayarınızdaki virüsleri saptama edip silebilmeniz için alışılmış virüs tarama seçeneklerine yer veriyor. Bunun yanında program bilgisayarınızı kesintisiz izlemekte ve gerçek zamanlı koruma sunmakta. Bilgisayarınıza müdahale etmeye çalışan fena amaçlı yazılımları peşine düşüp takip edebilen ve engelleyebilen AVStrike internet üzerinden indirdiğiniz dosyaları da denetliyor ve çalıştırabilmeniz için tehlikesiz olup olmadıkları hakkında size us veriyor. 

AVStrike bilgisayarınızın performansını ve sağlığını da koruyabilmekte. Patavatsız dosya arıtma aracına sahip olan AVStrike bilgisayarınızı yavaşlatan çöp dosyaları bulabilmekte ve bu dosyaları silerek disk performansınızın düşmesini engellemekte. Ayrıca Windows başlangıcı hızlandırma için başlangıç denetim özelliğine sahip olan AVStrike Windows ile birlikte başlayan programları listelemenize ve dilediğinizi devre dışı bırakabilmenize muavin oluyor.

AVStrike keza bilgisayarınızın güvenliğini keza de sağlığını koruyan kullanışlı bir yazılım paketi.

Not: Programı programın deneme sürümünü aktifleştirmek için program açılırken karşısınıza gelen lisans anahtarı penceresinde “Activate Trial Version” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

28 kez indirildi