Backup and Sync

Backup and Sync

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Backup and Sync, Google Fotoğraflar ve Google Drive ile çalışan yedekleme, senkronizasyon masaüstü uygulaması.

Backup and Sync (Yedekleme ve Senkronizasyon), Google’ın bilgisayarınız, telefonunuz, hafıza kartınız ve diğer cihazlarınızdaki manâlı dosya ve fotoğrafları yedeklemenize imkan veren masaüstü uygulaması. Ayrıca Mac keza de Windows PC’lerle uyumlu.

Google’ın Backup and Sync (Yedekleme ve Senkronizasyon) adını verdiği yeni masaüstü uygulaması, Google Fotoğraflar ve Google Drive ile birlikte çalışıyor.

Çoğunlukla kullandığınız tüm masaüstü ve mobil cihazlarınızdaki verileri buluta yükleme, hatta Mac / Windows PC’nizi tamamıyla Google Drive’a yedekleme şansına sahipsiniz. Yedekleme işlemi de çok basit. Tek yapmanız gereken; Google hesabınıza giriş yerine getirmek, gerisinde yedeklenmesini istediğiniz klasörleri yeğlemek. Sadece üç adımda sabit sürücünüzün tamamını, isterseniz sadece belgelerinizi veyahut fotoğraflarınızı buluta yedekliyorsunuz. Bunun avantajı; Bilgisayarınıza ya da telefonunuza format attığınız zaman ya da yeni bir aygıt satın aldığınızda dosyalarınızı kolaylıkla çekme şansı. Dezavantajı; Sürücünün komple geri yüklenmesini bir kenara bırakalım, yalnızca fotoğrafların yüklenmesi dahi – ülkemizdeki yüksek hızda internet bağlantısından kaynaklı – çok uzun sürüyor.

İndir

38 kez indirildi