Bandizip

Bandizip

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
46 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bandizip, dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir dosya sıkıştırma programıdır.

Bandizip, piyasada bulunan popüler dosya sıkıştırma programları Winrar, Winzip ve 7zip’e alternatif olarak kullanabileceğiniz oldukça çabuk, hafif ve bedava bir arşivleme programı olarak uyarı çekiyor.

Ücretli rakipleri üstünde bulunan bütün popüler sıkıştırma formatlarına ve çok daha fazlası için takviye sunan Bandizip, sahip olduğu gelişmiş özellikleri, sade arayüzü, Türkçe dil desteği ve bedava olması nedeniyle son zamanlarda çoğu kullanıcının bir numaralı tercihlerinden olmayı başarmıştır.

Program üzerinde yer alan sürükle bırak özelliği bir uçtan bir uca bütün sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma işlemlerini fazla daha çabuk bir şekilde yerine getirmenize olasılık karşılayan program, çok çekirdekli sıkıştırma fonksiyonu tamamen dosyalarınızı fazla daha seri bir şekilde arşivlemenize ve evraklar dosyalarınızı fazla daha hızlı bir şekilde açmanıza müsade verir.

Kullanmakta olduğunuz dosya sıkıştırma programlarına ücretsiz bir alternatif arıyorsanız, Bandizip mutlaka denemeniz yazılımları başında yer alıyor. Eminim oysa bir kere kullandıktan daha sonra, eski dosya sıkıştırma programınıza geri dönmek istemeyeceksiniz.

Bandizip ile Hangi Dosya Uzantılarını Açabilirim?

Zip(z01), ZipX(zx01), TAR, TGZ, 7Z(7z.001), LZH, ISO, GX, XZ, EXE(e01), RAR(part1.rar, r01), ACE, AES, ALZ, APK, ARJ, BH, BIN, BZ, BZ2, CAB, EGG, GZ, J2J, JAR, IMG, IPA, ISZ, LHA, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XPI, LZ, ZPAQ, Z dosya uzantılarını Bandizip ile çabuk ve ücretsizce açabilirsiniz.

Bandizip Özellikleri:

* Unicode desteği ile tüm uluslararası karakterleri görüntüleme

* “Yüksek Çabuk Arşivleme” özelliği ile bozuk sıkıştırma dosyalarını otomatik olarak atlayabilme

* “Çabuk Sürükle ve Bırak” özelliği bir uçtan bir uca dosyalarınızı gaye klasörlere kolayca çıkarabilme

* Kendi kendine otomatik olarak arşivden çıkarabileceğiniz .exe uzantılı kayıtlar dosyaları oluşturabilme

* Sıkıştıracağınız dosyaları ZipCrypto ve AES 256 ile şifreleyebilme

* “Kayıtlar Önizleme” özelliği bir uçtan bir uca tüm evraklar dosyalarına hızlıca göz atabilme

* Benzer anda birden artı arşiv dosyası oluşturabilme ve ayıklayabilme

* Türkçe dil desteği ve bedava başvuru formu

 

Alternatif olarak Winrar programını da deneyebilirsiniz.

İndir

46 kez indirildi