Beautiful Backgrounds indir

Beautiful Backgrounds indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Beautiful Backgrounds, Windows 8.1 üzeri cihazınızın masaüstü ve kilit ekranı için Bing duvar kağıtları sunan bir tatbik.

Beautiful Backgrounds, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızın varsayılan duvar kağıtlarına sıcak bakmıyor, sayfa sayfa gezip yüksek kalitede duvar kağıdı aramakla uğraşıyorsanız muhakkak tanışmanız gereken bir başvuru. Bing’in yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını indirip kilit ve açılış ekranınıza uygulamanıza müsade veren gerçekte her gün ayrı bir görsel sunuluyor.

Bing’in başlıca sayfasında kullandığı duvar kağıtları hoşunuza gidiyor, nasıl indireceğinizi düşünüyorsanız Beautiful Backgrounds uygulamasından daha iyisini bulamacağınızı söyleyebilirim. Masaüstünüze veya kilit ekranınıza uygulayabileceğiniz her gün 5 bambaşka Bing görseli sunan uygulamanın en hoş yanı kilit ekranınızı sürekli ayrı görsellerle süsleyip püslemek ve bunun ayarını iyice size bırakmak. Kilit ekranınızın günün hangi saatlerinde değişeceğini rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz.

Bing duvar kağıtlarını indirme ve paylaşma seçenekleri sunan Beatiful Backgrounds uygulamasında sadece Türkiye yok ülkelere de sunulan görselleri bulabiliyorsunuz. Bing’in ülkeye özel duvar kağıtlarını ne eyvah ancak bedava olarak indiremiyorsunuz. Amerika ve Avustralya dıştan bir ülke seçmeniz durumunda satın alım ekranı çıkıyor ki uygulamanın tek beğenmediğim yanı bu oldu.

Beautiful Backgrounds Özellikleri:

Masaüstünüzü Bing’in yüksek kaliteli resimleriyle süsleyin. Kilit ekranınız gün içerisinde belirlediğiniz aralıklarla değişsin. Bing’in ülkelere özel duvar kağıtlarını indirin. Beğendiğiniz duvar kağıtlarını aracısız olarak paylaşın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi