BeSafe Secure Drive indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BeSafe Secure Drive ile size özel sanal diskler yaratabilirsiniz

BeSafe Secure Drive kullanıcılara yalnızca kendilerine ait sanal diskler yaratma ve şifreleme yöntemiyle bu disklere erişimi denetleme imkanı tanıyan elverişli bir dosya şifreleme programıdır.

Günlük hayatımızda ya da iş hayatımızda kullandığımız bilgisyarları farklı kullanıcılar ile paylaşabiliyoruz. bu nedenle bu bilgisayarlarda bireysel bilgilerimizi, şifrelerimizi, yazışmalarımızı ve diğer özel nitelikteki verilerimizi depolamamız bizim için emniyet tehdidi oluşturabiliyor. Böyle durumlarda kişisel bilgilerimizi teminat altına alabilmemiz fakat bu iş için özel olarak tasarlanmış programlar aracılığıyla gerçekleşebiliyor.

BeSafe Secure Drive bize bu iş için ihtiyacımız olan araçları sunan bir programdır. BeSafe Secure Drive temel olarak bize kendi bilgilerimizi depolayacağımız özel diskler yaratır ve bu diskleri parola ile koruma altına almamızı sağlar. BeSafe Secure Drive ile yaratılan sanal disklerde korunan dosyalar AES 256 bir CBC algoritmasıyla kriptolanır. Bu sayede bireysel bilgileriniz en ince ayrıntısına kadar güvence altına alınır.

BeSafe Secure Drive montaj gerektirmeyen bir yazılımdır. Bu sayede programı USB belleklerinize kopyalayarak herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi