Betternet indir

Betternet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Betternet programını kullanarak bilgisayarınızdan sınırsız ve ücretsiz bir VPN servisine ulaşabilirsiniz.

Betternet programı, Windows işletim sistematik PC kullanıcılarının en kolay yoldan ücretsiz ve sınırsız bir VPN deneyimine ulaşmalarını sağlayabilen araçlar arasında. Uygulamanın sunduğu VPN hizmeti bir uçtan bir uca ayrıca engelli web sitelerine ve engelli web servislerine giriş mümkün ayla geliyor, hem de ortak internet kullanımı gerçekleştirilen yerlerde kullanıcı gizliliği ve verilerinin korunması da muhtemel oluyor. Bilhassa sıkça dış mekanlarda bulunan internet bağlantılarını kullananların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

Programın arayüzü fazla sade ve herhangi bir detaylar barındırmayacak şekilde hazır. Aynı proxy programlarını kompleks bulanlar bu yönünden hoşlanacaklardır. Zira VPN bağlantısına geçmek için tek yapmanız gereken programın arayüzünden connect butonuna baskın yapmak. Bağlantıyı kesmek için de disconnect butonuna basarak bütün işlemleri kolayca tamamlayabiliyorsunuz.

Betternet’in en sinyâl yanı, bir yandan ücretsiz olarak sunulurken öteki yanlamasına herhangi bir reklam barındırmaması. Bu Vesile Ile internet gezintileriniz ve sınırsızca web sitelerine girişleriniz esnasında gözünüze sokulan ilgilenmediğiniz reklamlarla yüz yüze gelmek mümkün değil. Herhangi bir şekilde kullanıcının ödeme bilgilerini de istek etmeyen, kayıt ve giriş istemeyen kullanım, limitsiz uygulama imkanı sunmasıyla da kullanıcıları memnuniyet edecektir.

En Ince Ayrıntısına Kadar bedava, sınırsız ve reklamsız bir VPN aracı arayan kullanıcıların kesinlikle göz atmaları gereken uygulamada zaman zaman bazı yavaşlıklar olabiliyor. Lakin bu yavaşlıkların epeyce kısa süreli olmaları ve gezintinizi rahatsız edecek düzeyde olmamaları sebebiyle fazla fazla dikkatinizi çekeceğini sanmıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi