Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı indir

Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilsoft Online Teknik Servis Peşine Düşüp Takip Programı, teknik servis hizmeti veren firmalar için internet tabanlı bir program.

Bilsoft Online Teknik Servis Peşine Düşüp Takip Programı, teknik servis hizmeti veren firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, internet tabanlı olmasıyla öne meydana çıkan bir program. İster Windows işletim sistemli bilgisayarınızdan isterseniz de telefonunuzdan web arayüzüne erişerek onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, antre ve diğer işlemleri yapabiliyorsunuz ama bu sayede zamandan da tasarruf elde etmiş oluyorsunuz.

Servis hizmeti veren şirketlerin en büyük ihtiyaçlarından birisi de; kullanıcının getirdiği arızalı cihazın servise girişten itibaren takibini gerçekleştirmek. Arızalı cihaza dair marka, model, çabuk numarası, operasyon yapan personel, garanti durumu, şikayet konusu, kişiselleştirilebilir denetim durumu vb. birçok bilhassa servis girişini gerçekleştirmenize imkan veren Bilsoft Online Teknik Servis Programı’nın en hoş yanı; hiç hiç kuşkusuz internet tabanlı çalışması. Bu sayede en başta da söylediğim gibi o anda bilgisayar başında olamasanız zeka mobil cihazınızdan servis için size bırakılan cihazın bütün detaylarını görüntüleyip düzenleyebiliyorsunuz. Programın web arayüzüne http://servis.bilsoftyazilim.com.tr/ adresinden ulaşmanız mümkün.

Bilsoft Online Teknik Servis Peşine Düşüp Takip Programı Özellikleri:

Servis kaydı ve teslim formu çöküntü Teknik servis kaydını faturaya transformasyon Kullanıcı açıklama Tamamlanmayan cihazların kontrolü Operasyonel bilgi girişi ekranı Stok modülü Ayrıntılı sorgu raporu Elastik iş durumu yorumlama Kategori bazlı cihaz takibi Herif modülü Web sitesi sorgulama modülü (isteğe ast)

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

41 kez indirildi