Bitdefender Adware Removal Tool indir

Bitdefender Adware Removal Tool indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bitdefender Adware Removal Tool, Windows PC’nize yerleşen reklam yazılımlarını uyandırmak için kullanabileceğiniz bir emniyet aracı.

Bitdefender Adware Removal Tool, Windows PC’nize bulaşan reklam yazılımlarını, istenmeyen vasıta çubuklarını ve tarayıcı eklentilerini, kötü niyetli yazılımları tespit edip kaldıran bir emniyet aracı ve ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz. Reklam yazılımları kısa bir taramanın arkasında saptama ederek ortadan kaldıran bu vasıta kurulum gerektirmiyor.

Bilgisayarınızda reklamlar görüntülemek, Google’da arama yaparken reklam web sitelerine rehberlik etmek, verileri toplamak gibi marifetleri olan ve sistemde sessiz sedasız çalışan reklam yazılımları (Adware) ile başınız dertte ise Bitdefender Adware Removal Tool’u kullanmanızı öneririm. İndirip anında kullanabileceğiniz küçük boyutlu sayılabilecek bu vasıta, sisteminizi otomatik olarak tarayarak herhangi bir zararlı yazılım bulduğunda sizi haberdar etmekle kalmıyor; zararlıyı sisteminizden en ince ayrıntısına kadar kaldırıyor. Diğer Taraftan bunun için bilgisayarınızı her yerde başlatmaktan diğer bir şey yapmanız gerekmiyor.

Windows XP’den Windows 10’a bütün Windows işletim sistemlerinde çalışabilecek şekilde tasarlanmış bir emniyet arabulucu olan Bitdefender Adware Removal Tool ile yalnızca 3 adımda hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan reklam yazılımlarını silebiliyorsunuz. Bu noktada aracın beğendiğim bir yönünden dile getirmek istiyorum. Tarama sonucu reklam yazılımı taşıyan uygulamalar otomatik olarak kaldırılmıyor. Bunun yerine riskli uygulamalar bir liste şeklinde karşınıza çıkıyor ve dilediğinizi kaldırabiliyorsunuz. Bu sayede çoğunlukla kullandığınız ancak reklam yazılımı olarak görünen uygulamalarınız sistemden silinmemiş oluyor.

İsteğiniz dışarıda bilgisayarınıza yerleşen reklam yazılımlarını bir çırpıda kaldırabileceğiniz bir vasıta arıyorsanız ödüllü Bitdefender teknolojisini kullanan Bitdefender Adware Removal Tool’u Windows PC’nize indirmenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi