Bitdefender Antivirus Free indir

Bitdefender Antivirus Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bitdefender Antivirus Free ile bilgisayarınızı yormadan zararlı yazılımlara karşı etkili bir koruma elde edebilirsiniz.

Bitdefender Antivirus Free, bilgisayarlarınızda bedava olarak kullanabileceğiniz en etkili antivirüs programlarından bir tanesidir. Epeyce basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan antivirüs programı, sizin için adeta her türlü koruma işlemini otomatik olarak gerçekleştirmekte ve herhangi bir kafa karışıklığını ortadan kaldırmaktadır.

Sistem tepsisi üzerinde yer alan ve bilgisayarınızı yormadan hemen olan olarak gerçek zamanlı koruma sağlayan Bitdefender, olası bir güvenilmez aktivite tespit etmesi halinde sizi uyarır ve sizin onayınız doğrultusunda tehlikeyi ortadan kaldırır. Sizin için zorunlu bütün ayarları otomatik olarak gerçekleştiren virüs programı, herhangi ekstra bir akort yapmanıza lüzum duymaz.

Montaj işlemi de epeyce kolay ve çabuk olan Bitdefender Antivirus Free, kurulum ardından otomatik olarak bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı tarar ve mümkün tehditleri ortadan kaldırarak sizlere çok daha tehlikesiz bir bilgisayar başvuru formu deneyimi sunar.

Etkin virüs kontrolü adlı bir teknolojiden faydalanan program, az önce virüs olduğu bilinmez ya da net olarak tanımlanmamış zararlı yazılımları dahi tespit edebiliyor. Bulut bilişimden de hatırı sayılır bir destek bölge program, doğrudan doğruya virüs tanımlarını kendi bulut sunucusundan çekiyor ve hemen olan olarak en güncel virüslere karşı korunmak olası hale geliyor.

Rootkitlere karşı durabilmesiyle bir anti-rootkit kabiliyeti de kazanması, ayrıca internet bağlantısı üzerinden data sızdıran kötücül yazılımları engelleyebilmesi bir uçtan bir uca kişisel bilgilerinizin ve güvenliğinizin korunduğundan belirlenmiş olabiliyorsunuz. Güvenli Olmayan olarak tanıdık web sitelerini ziyaret etmeden önce karşınıza uyarılar çıkaran Bitdefender ücretsiz antivirüs programı, kredi kartı hırsızlıkları veya kullanıcı adı parola çalıntılarına karşı sizi bilgilendirebiliyor.

sonuç olarak Bitdefender Antivirus Free, antivirüs yazılımını başkalaşmak ve yeni antivirüs programı sınamak isteyen kullanıcılar için oldukça iyi bir tercih olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi