BitDefender Antivirus Plus indir

BitDefender Antivirus Plus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Virüs, casus yazılım, kimlik hırsızları gibi sisteminize sızmaya çalışan her türlü tehditten sizi koruyan BitDefender Antivirus Plus, kolay uygulama sağlayan arayüzüyle sisteminizi yormuyor.

BitDefender Antivirus Plus, virüslere, casus yazılımlara kimlik hırsızlarına ve hesap avcılarına karşı bilgisayarınızı korurken sistemi yormayan yapısıyla da kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor. Program bulut temelli servisleri sistemi yormadan korurken, sosyal medyadaki güvenliğinizi sağlıyor.

Özellikleri:

Virüs ve diğer zararlı yazılımlara karşı en son teknolojiyle donatılmış savunma. Tüm internet kullanımınızı, e-postalarınızı ve hemen olan mesajlaşma trafiğinizi hakiki zamanlı olarak tarar. İki ayrı proaktif savunma teknolojisi ile yeni tür tehlikelere aleyhinde etkin emniyet. Çevrimiçi aktivitelerinizi peşine düşüp takip eden bütün ajan yazılımları engelleyerek kişisel bilgilerinizi koruma.

Alışveriş, banka ve diğer çevrimiçi hesaplarınızı korur.

Kredi kartı bilgilerinizi çalmaya çalışan tüm internet sitelerini engeller. E-posta, web ya da anlık mesajlaşma aktiviteleriniz esnasında kullandığınız bireysel bilgilerinizi gizler.

Konuşmalarınızı özel şifreleme yöntemi ile şifreleyerek korur.

Yahoo! ve Windows Live Messenger hemen olan mesajlaşma yazılımlarındaki konuşmalarınız şifrelenerek korunur.

Bilgisayarınızdan aldığınız verimi azaltmaz.

Geliştirilmiş tarama teknolojisi ile tehlikesiz olduğu muhakkak olan dosyaları atlayarak tarama hızını arttırır ve sistemdeki işlemci yükünü azaltır. Dizüstü bilgisayarlar için geliştirilmiş modu ile batarya ömrünü azaltmaz.

Bitdefender kadar geliştirilen bu yazılımı kullanmanızı öğüt ediyorz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi