BitDefender Internet Security indir

BitDefender Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bitdefender Internet Security 2017, dört sene defalarca ödül almış internet güvenliği yazılımıdır.

Bitdefender Internet Security 2017, üç sene üst üste en iyi koruma ve en iyi performansı sunan antivirüs yazılımı ödülünü almayı başarmış bir emniyet uygulamasıdır. Eksik erişimleri önleme, iki yönlü emniyet duvarı, ebeveyn kontrolü, bulut tabanlı koruma, tek adımda çevrimiçi ödeme sistemi ve daha onlarca özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Büyük simgelerle süslenmiş kullanımı bakımlı çağdaş arayüze sahip olan ödüllü güvenlik uygulaması, güvenli çevrimiçi depolama (Bitdefender Safebox), anti hırsızlık koruması, dosya şifrelemesi haricinde Bitdefender‘ın sunduğu Total Security 2017’nin tüm özelliklerini kullanımınıza sunmaktadır.

Bitdefender Internet Security 2017’in Öne Çıkan Özellikleri:

Bitdefender Safepay tarayıcısı bankacılık işlemlerinizi ayrıntılarıyla güvenli bir ortamda gerçekleştirmenizi sağlar. Keza ödeme alanında kredi kartı detaylarınızı otomatik olarak doldurur. Faal Virüs Denetleme Sistemi proaktif olarak çalışır ve devingen sezgi teknolojisini kullanır. Tüm işlemler hakiki zamanlı olarak izlenir ve değişken etkinlikler etiketlenir. Güvenlik Raporu, o haftanın genel güvenlik durumu hakkında detaylı bilgi sunar. Çözülen sorunlar, açılan anlamsız bölge, optimize edilmiş başvuru formu, kullanılabilir depolama alanı bilgileri de raporda yer almaktadır. MyBitdefender’ı kullanarak Bitdefender ile korunan cihazlarınıza uzak tarama uygulayabilir, sorunları giderebilirsiniz. İki Yönlü Güvenlik Duvarı kablosuz ağda olsanız zeka internet bağlantınızı takip eder, davetsiz misafirlerin sisteminize girişini önler. Kurtarma Modu bir uçtan bir uca Windows işletim sisteminden kaldırılmayan her türlü zararlıyı temizleyebilir, bilgisayarınızı geri yükleyebilirsiniz. Emniyet Widget’ı dosyalarınızı doğrudan doğruya masaüstünüzden taratma kolaylığı sunar. Bulut Antispam özelliği tamamen e-postalarınız bulut ortamda taranır, gözden düşmüş e-postalar gelen kutunuza ulaşmadan durdurulur. Güvenlik Açığı Tarayıcısı, tek dokunuşla bilgisayarınızda güncellenmeyen yazılım olup olmadığını, yüklenmeyen Windows güvenlik yaması olup olmadığını öğrenmenizi sağlar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi