BitDefender Total Security indir

BitDefender Total Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bitdefender Total Security, Windows işletim sistematik bilgisayarınız için tam koruma karşılayan güvenlik uygulamasıdır.

Bitdefender Total Security Windows tabanlı bilgisayarınız için kullanabileceğiniz en etkili güvenlik uygulamasıdır. Çalışırken, oyun oynarken, film izlerken arka planda gürültüsüz sedasız çalışarak bilgisayarınızı zararlı aktivitelerden uzaktan tutan yazılım, internet güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumanın haricinde yavaşlayan bilgisayarınızı birincil günkü haline döndürme, USB diskleri içeriye doğru tarama, uzakta yoklama, güvenli yedekleme, ebeveyn kontrolü gibi ekstra seçenekler sunarak emniyet seviyenizi daima en üstteki düzeyde tutmaktadır.

Windows 8’in çağdaş arayüzünü yansıtan arayüz ile gelen tam emniyet uygulaması Bitdefender Total Security, eski – yeni tüm Windows işletim sistemleri ile düzenli ve de süratli bir şekilde çalışmaktadır.

Bitdefender Total Security Özellikleri:

Bitdefender‘ın Safepay ile banka işlemlerinizi endişe duymadan gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik bitirme tamamen kredi kartı bilgilerinizi her alışverişte her tarafta girmek zorunda kalmazsınız. Proaktif, enerjik algılama teknolojisini kullanan Faal Virüs Yoklama sistemi, işlemlerin davranışlarını reel zamanlı olarak izler, değişken bir aktivite saptama etmesi durumunda sizi uyarır. Güvenlik raporu ile her hafta sonunda o hafta içerisinde saptama edilen ve çözülen sorunları görebilirsiniz. Bu rapora optimize edilmiş uygulamalar, kullanılabilir depolama alanı, boşaltılan bölge dahildir. MyBitdefender’ı kullanarak Bitdefender ile korunan bütün cihazlarınızda meydana çıkan sorunları uzakta çözebilir ve tarama yapabilirsiniz. İki yönlü güvenlik duvarı, İnternet bağlantılarınızı aralıksız olarak takip eder ve beceriksiz erişimleri engeller. Windows işletim sistemine sinsice sızan, kolaylıkla silinemeyen zararlı dosyaları Kurtarma Modunu kullanarak rahatlıkla kaldırabilir, sisteminize gizli bir nefes aldırabilirsiniz. Güvenlik widget’ı doğru yazılımı başlatmadan doğrudan masaüstünüzden güvenlikle ilgili görevleri takip edebilir, muhakkak bir dosyayı sürükle – bırak yöntemi ile taratabilirsiniz. USB diskler otomatik olarak tarandığından arkadaşlarınızdan aldığınız portatif diskleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beğenilmeyen e-postalar gelen kutunuza ulaşmadan engellenir. Güncellenmemiş yazılımlar, yüklenmemiş Windows güvenlik yamaları, potansiyel olarak güvenli olmayan sistem ayarları Güvenlik Açığı Taraması ile tespit edilir. Dizüstü bilgisayarınızın çalınması durumunda verilerinizi gözetmek namına bilgisayarınızı uzak kilitleyebilir, konumunu görebilir, dosyaları silebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi