Bitdefender Windows 8 Security indir

Bitdefender Windows 8 Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bitdefender Windows 8 Security, Windows 8 / 8.1 için özel olarak hazır ilk antivirüs programıdır.

Bitdefender Windows 8 Security, Windows 8 / 8.1 işletim sistematik tablet ve bilgisayarlar için özel olarak hazırlanmış birincil antivirüs programıdır.

Sistem açılışında gürültüsüz sedasız çalışmaya başlayan zararlıları engelleyen Erken Başlangıç Tarama teknolojisi, bütün uygulamaları inceleme ederek güvenlik riski taşıyanları gösteren Proaktif Başvuru Tarayıcısı, sisteminizi derinlemesine ve olabildiğince kısa sürede tarama, entegre güvenlik şart bilgisi ile donatılan ödüllü emniyet programı Bitdefender Windows 8 Security’nin öne meydana çıkan özelliklerinden bahsedecek olursak;

Bitdefender, Windows Emniyet Merkezi ile entegre çalışır. Bu Vesile Ile bilgisayarınızın emniyet durumunu anbean takip edebilirsiniz. Hızlı tarama teknolojisi bir uçtan bir uca tüm sisteminiz normalden kat kat seri bir şekilde taranır. Proaktif başvuru tarayıcısı, Windows 8 cihazınıza yüklediğiniz bütün uygulamaları olası güvenlik risklerine karşı tarar, bir sorun bulması halinde bildirir. Erken Başlatma Taraması teknolojisi, bilgisayarınıza bulaşan ve daha açılışta siz farkında olan olmadan devreye giren zararlıları engeller. Facebook, Twitter ve diğer popüler sosyal ağlarda tehlikesiz bir şekilde gezinmenizi sağlar. İnternete alt her cihazdan erişebileceğiniz MyBitdefender paneli, sisteminizde güvenlik riski olup olmadığını ve lisans bilgisini gösterir. Ebeveyn Kontrolü ile çocuğunuzun çevrimiçi aktivitelerini (Facebook dahil) uzaktan peşine düşüp takip edebilir, çocuğunuzun sadece belirlediğiniz saatlerde internet girmesini sağlayabilirsiniz. USB disklerinizi virüs bulaşacak endişesi duymadan takabilirsiniz. Proaktif, devingen saptama etme teknolojisi, işlemlerin davranışlarını hakiki zamanlı olarak takip eder, güvenli olmayan aktivite saptama etmesi halinde uyarır. Kurtarma Modu, sisteminizi hiç açılmadığı anda devreye girer; Windows 8 işletim sisteminden kaldırılamayan zararlıları sisteminizden söküp atar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi