Bkav RootFreeze Virus Remover indir

Bkav RootFreeze Virus Remover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bkav RootFreeze Virus Remover, bilgisayarınızı RootFreeze adı bahşedilen virüsten koruyan başarılı bir antivirüs programıdır.

Son derece güvenilir ve sezgisel bir yazılım olan Bkav RootFreeze Virus Remover, son zamanlarda adından sık sık laf edilen ve yeni bir virüs türü olan RootFreeze virüsünü bilgisayarınızdan silmeniz için kullanabileceğiniz zinde bir antivirüs programıdır.

Ayrıntılarıyla değişmez diskinizi donduran ve operasyon yapmanızı engelleyen bir fena amaçlı yazılım türü olan RootFreeze, bununla birlikte öteki anti-virüs programlarının çalışmalarını da engelleyerek kendisini gizlemeyi başarabilir.

Değişmez diskiniz üzerine istediği yazılımları kurabilen, istediği yazılımları iptal eden, internet üzerinden program indiren ve daha çoğu fena yanı bulunan bu virüsten kurtulmak için Bkav RootFreeze Virus Remover’ı kullanabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınız üstünde RootFreeze adlı virüsün bulunduğundan şüpheleniyorsanız, vakit kaybetmeden Bkav RootFreeze Virus Remover’ı denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi