Black Bird Cleaner

Black Bird Cleaner

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Black Bird Cleaner, sisteminizi basit şekilde temizlemenize ve optimize etmenize yarayan, en kullanışlı temizleme programlarından bir tanesidir.

Black Bird Cleaner, bedava bir sistem bakım ve optimizasyon programı olarak dikkat çekmektedir.

Hard diskler zerine tescil ettiğiniz her bilgi, fiilen ilerleyen dönemlerde sisteminizin yavaşlamasının başlıca etkenlerinden bir tanesi olarak karşınıza çıkıyor. Bunu engellemek için ise bilgisayarınızı patavatsız dosyalarla doldurmamak ve ara sıra temizlik gerçekleştirmek gerekiyor. Adına bahar temizliği desek çok da hatalı olmayacak bu temizliği gerçekleştirmek için değişik komut dizinleri kullanabileceğiniz gibi bu işi sizin için yapan Black Bird Cleaner gibi programlar da mevcut. 

Black Bird Cleaner Özellikleri:

50’den fazla tarayıcıda önbellek, geçici dosyalar ve çerezleri temizler. Yersiz geçici dosyaları ve jurnal dosyalarını PC’nizde bulur. Kullanılmayan dizinleri sıkıştırın (yalnızca PRO) Bellek dökümlerini bulur ve kaldırır. Ufak önbellek, yazı tipi önbelleği ve simgeler önbelleğini temizler. Chkdsk Dosya Parçalarını, yeni belgeleri ve Windows hata uyarılarını temizler. Eski işletim sistemindeki dosyaları temizler. Windows arama önbelleğini temizler. GPU önbellek dizinlerini temizler.

İndir

26 kez indirildi