Blight Tester indir

Blight Tester indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Blight Tester programını kullanarak zahmetsizce web sitelerinizdeki emniyet açıklarını saptama edebilirsiniz.

Uyarı: Program Google göre zararlı görüldüğü için yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabilmek için “Güvenlik Güncellemeleri” kategorimize göz atmanızı nasihat ediyoruz.

Blight Tester programı, sık sık internet sitesi tasarımları yapanların veya internet sitelerinde dolaşanların, hatalardan nedeniyle bilgisayarlarına bulaşabilecek zararlı yazılım ve saldırıları saptama edebilmek için kullanabilecekleri bedava programlardan bir her birine. Web sitelerinde bulunan açıkları hackerlar kadar ziyaretçilerin bilgisayarlarına hücum etmek amaçlı kullanılmaları nedeniyle, keza ziyaretçiler ayrıca de tasarımcılar programı kullanabilir ve sorunları önceden tespit edebilirler.

Açık ve anlaşılması mümkün bir arayüze sahip olan program, alan adı kısmına bir adres girmenizle birlikte o adreste bulunan tüm bilgileri alıyor ve site üstünde çalışmalar gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmalar sonucunda SQL injection açıklarından tutun da DDOS saldırılarına dek onlarca ayrı korkutma görüntüleniyor ve bu nedenle ziyaret edip etmemek istediğinizi belirleyebiliyorsunuz.

Böylece web sitenizi hazırladıktan daha sonra hemen açıklara karşılık taratabilir ve ziyaretçilerinize zararı dokunabilecek noktaları düzeltebilirsiniz. Taramalar sonucunda elde edilen raporları ise dilerseniz hemen inceleyebilir, dilerseniz de kaydederek başkalarına gönderebilirsiniz.

sıkça web sitesi açıklarından nedeniyle sorunlar yaşıyorsanız kuşkusuz göz atmayı unutmamanız gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

25 kez indirildi