Blink! indir

Blink! indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kişisel bilgisayarınıza sizden başka birinin antre yapmasını istemiyor ve kullanıcı adı ve şifre yazmaktan artık sıkıldıysanız, eskisinden daha güvenli, daha pratik, daha çabuk ve ücretsiz bir alternatif sunan Blink! doğruca parola

Bilgisayarınızı gözetmek için kullandığınız kullanıcı adı ve şifrelerinden skıldıysanız yeni bir teknolojiye geçiş yapma vaktiniz gelmiş demektir. Son dönemde sayısı artmaya başlayan yüz tanınma yazılımları sizi bu dertten kurtarıyor. Eskisinden daha tehlikesiz, daha pratik, daha süratli bir alternatif sunan bu yazılımlardan biride Blink!.

Blink! gelişmiş yüz tanıma özelliği doğru webcam yardımıyla yüzünüzü hatırlayarak göz açıp kapayıncaya dek giriş işlemini tamalamanızı sağlıyor. Windows Vista ve 7 işletim sistemleriyle ahenkli olan yazılımla bilgisayarınıza sizden başka kimse ulaşamıyor. Bu Nedenle kullanıcılar parola hatırlama zahmetinden kurtulurken şifrenizi haberdar olan veya tahmin etme ihtimali olan birinin de bilgisayarı kullanması söz konusu olmuyor. Blink! yüzünüzdeki değişiklikleride en dürüst şekilde tanıyor. Gözlük takmak, bıyık bırakmak veya saç kestirmek gibi gündelilk değişiklikler Blink’in yüz tanınma motoru kadar algılanıyor ve sorunsuzca giriş yapmanızı sağlıyor. Blink!’i fotoğraflarla kandırmaya amaçlamak ise hiçbir işe yaramıyor.

Bireysel bilgisayarınıza sizin izniniz olmadan erişilmesini istemiyor ve verilerinizi en yüksek düzeyde koruma altına edinmek istiyorsanız, yüzünüzü bir kere gördükten daha sonra hiç unutmayacak Blink!’e güvenebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi