BlueStacks

BlueStacks

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
59 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BlueStacks, Android oyunlarını ve Android uygulamalarını bilgisayarlarınız üzerinde oynamanıza veya çalıştırmanıza olasılık karşılayan bedava bir programdır.

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

Bilgisayarda Android oyunlarını oynamak veya bilgisyarda Android uygulamalarını çalıştırmak isteyen kullanıcıların en çok seçim ettiği programların başında gelen Bluestacks, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kadar rahatlıkla kurulabilir ve ardından kolayca kullanılabilir. Kurulum süreci bilgisayarınızın performansına kadar uzun ya da kısa sürebilir. bu nedenle kurulum sırasında bilgisayarınızın takıldığı hissine kapılırsanız, beklemenizde üstünlük var çünkü montaj devam ediyor olabilir.

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra, ilk kez banal bir Android telefon kullanıyormuş gibi sahip olduğunuz Gmail hesabı ile oturum açmanız gerekmektedir. Sonrasında Google Play Store üzerinden istediğiniz oyunları ve uygulamaları indirerek hemencecik kullanmaya başlayabilirsiniz.

Clash of Clans, Clash Royale ve daha birçok popüler Android oyununu bilgisayarlarınız üzerinde oynamanıza olanak karşılayan BlueStacks, Android deneyimini bilgisayarları üzerinde yaşamak isteyen kullanıcılar için oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

sonuç olarak bilgisayarda Android kullanım keyfini yaşamak istiyorsanız, sizlere bedava olarak sunulan BlueStacks’i mutlaka denemelisiniz.

BlueStacks Özellikleri:

Bilgisayarda Android oyunlarını oynama Bilgisayarda Android uygulamalarını çalıştırma Oyunlardan ve uygulamalardan ekran görüntüsü alma aynı zamanlı olarak birden artı oyun ya da başvuru formu çalıştırabilme Twitch üstünde canlı yayın yapabilme 1.5 milyonun üstünde Android oyununa ulaşabilme

İLGİLİ SORULAR

BlueStacks Nasıl Kullanılır? YENİ BİR SORU SOR

İndir

59 kez indirildi