Box indir

Box indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Box Windows 8 uygulaması ile dosyalarınızı egzersiz arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz 10GB depolama alanı veren Box uygulaması ile dosyalarınıza zahmetsizce erişebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Çevrimiçi dosyalarınızla dilediğiniz cihazınızdan dilediğiniz vakit temas kurmanıza olanak tanıyan bulut depolama uygulaması, epeyce güvenlidir.

Bütün dosyalarınıza rahatlıkla erişebileceğiniz kullanıcı dostu arayüze sahip Box uygulaması ile önemli dosyalarınızı çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilir, sunumlarınıza kolayca ulaşabilir, dökümanlarınıza yapılan yorumları görebilir ve elektronik tablolarınızdaki güncellemeleri hemen olan olarak peşine düşüp takip edebilirsiniz.

150.000’den fazla şirketin tercih ettiği tehlikesiz ve basit bulut depolama uygulaması Box’ın başlıca özellikleri: Dosyalarınıza ilk elden Windows 8 bilgisayarınızdan erişebilir, düzenleyebilir, paylaşabilir ve yönetebilirsiniz. Pat Diye fazla video, resim ve dosya yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Dosya ve klasörleri bağlantı olarak paylaşabilirsiniz. Paylaşılan klasörlerdeki dosyalarınıza gönderilen yorumları inceleyebilirsiniz. Arama butonunu kullanarak dosyalarınıza hemen ulaşabilirsiniz. Dosyalarınızdaki güncellemeleri canlı kutucuktan peşine düşüp takip edebilirsiniz. Resimleri slayt olarak görüntüleyebilirsiniz. Dosyalarınızı taşıyabilir, kopyalayabilir, silebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi