Boxcryptor (Windows 8) indir

Boxcryptor (Windows 8) indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bulut Depolama Alanlarınızdaki dosyaların güvenli bir şifreleme sistemiyle korunmasını istiyorsanız Boxcryptor epeyce etkin bir başvuru.

Güvenliğinizden imtiyaz vermeyecek bir şekilde bulut depolama alanlarına dosya üstüne atmak sizin için önemliyse Boxcryptor size aradığınız hizmet kalitesini sunuyor. Dropbox, Google Drive, OneDrive ve çoğu bambaşka bulut depolama alanı hizmeti sunan yerler için biçilmiş kaftan olan bu tatbik doğruca güvenliğiniz konusunda ikinci defa paldır küldür kendinize özel ve dar bir bulut depolama alanınız olacak. Dosyalarınızı herhangi bir noktadan şifreleyebileceğiniz gibi Windows 8 kullanan başka cihazlardan bu dosylara ulaşmanız olası olacak.

Boxcryptor ile yapabileceğiniz işlemleri şu şekilde özetleyebiliriz:

Bulut depolama alananı hizmeti sunan popüler uygulamaların çoğuyla düzenli Bulut ortamda şifrelenmiş dosyalara ulaşım imkanı Şifreleme ve şifre çözümü aygıt üzerinden yapıldığı için internet bağlantınız güvenliğinizi riske atmıyor AES-256 standardıyla yapılan şifreme Unlimited paketini tercih edenler dosya isimlerini de şifreleyebiliyorlar

İnternet ortamı üzerinden kullandığınız dosyaların emniyet standartlarına uyumlu olmasını özlem ediyorsanız, Boxcryptor kullanabileceğiniz en dinç uygulamalardan bir adam başına. Windows 8 Metro arayüzü için kişiselleştirilmiş olan bu versiyonu tamamen RT kullanan tabletlerle etkileşimli bir egzersiz olası.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi