Browser Password Decryptor indir

Browser Password Decryptor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Browser Password Decryptor, daha önce web tarayıcıları üstünde kullanmış olduğunuz şifreleri açığa çıkaran bir programdır.

Browser Password Decryptor, kullandığınız bilgisayar üzerinde ayrı tarayıcılar yardımıyla antre yapmış olduğunuz web sitelerine ait kaydedilmiş olan antre bilgilerini, unutmanız veya kaybetmeniz halinde görüntüleyebileceğiniz bedava bir programdır.

Kullanıcı arayüzü oldukça kolay olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcıs tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Google Chrome Canary, CoolNovo Browser, Opera, Safari, Comodo Dragon, SeaMonkey ve Flock gibi çoğu tarayıcı üstünde kaydedilmiş olan antre bilgilerini görüntüleyebileceğiniz program epeyce kullanışlıdır.

Sadece programın arayüzü üzerinde yer alan “Start Recovery” butonuna basarak, tarayıcılarınız kadar kaydedilmiş olan tüm giriş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer varsa, kayıtlı veriler doğrultusunda; web sitesi adresi, kullanıcı adı ve parola bilgileri yine programın arayüzü üzerinde liste halinde görüntülenecektir.

Bilhassa şifrelerinizi unuttuğunuz veya kaybettiğiniz zamanlarda çok işinize yarayacak olan Browser Password Decryptor, herhangi özel bir bilgisayar yeteneğine ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bir programdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi