BSPlayer indir

BSPlayer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BSPlayer, gelişmiş özelliklerle donatılmış dinç ve seri bir video oynatıcı.

BSPlayer AVI, MKV, MPEG, WAV, ASF ve MP3 gibi bütün ses ve bakış dosyaları oynatabilme yeteneğine sahip popüler bir medya oynatıcı. Bu programın tercih edilmesinin nedenleri aralarında eksik yer kaplaması, çok çabuk açılması, Türkçe arayüz desteği gibi özellikler sayılabilir.

DivX ve XviD‘ler için altyazı desteği olan, skin desteği ve seçenekleri sunan, görüntü boyutlarını ve oranlarını özgürce ayarlayabildiğiniz bu program ücretsiz sürümünün yanında, daha deneyimli kullanıcılar için paralı sürümlere de sahip.

Codec ile ilgili tüm ayarlamaları oynatıcının üzerinden yapabilmenize müsade veren BSPlayer, altyazı kullanımı için eksiksiz bir takviye sağlıyor. Bunun yanı sıra birçok işlemin klavyeden pratik bir şekilde yapılabilmesine imkan karşılayan ve bambaşka temalar kullanmanıza da müsade veren bu medya oynatıcı ile DVD’de dahil elde etmek üzere bütün video dosyalarını oynatabiliyorsunuz.

Program içerisinde görüntüye zoom yapabilme özelliği de mevcut. Ayrıca ekstra özellikler arasında Winlirc desteği de bulunmaktadır; bu sayede uzakta kumandanız ile de BSPlayer’i zahmetsizce yönetebilirsiniz.

Program Özellikleri:

Çalma Listesi Desteği YouTube Desteği Altyazı Gösterimi BS.Media Libary (Medya Kitaplığı) Çoklu Dil Seçeneği Yeniden Boyutlandırılabilir Video Penceresi Sürükle & Bırak Desteği Çözünürlük Değişikliği Yapabilme Adamakıllı Kişiselleştirilebilir Dış Görünüş (Skin) Bakış Yakalama (Frame Capture) Harici Ses Dosyası Desteği INI Dosyaları İle Film Parametrelerini Ayarlama Masaüstü Gösterimi İle Arkaplanınızda Film Oynatabilme Kişisel Playback Modları Oynatma Listesi Desteği AVCHD Desteği

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi