BurnAware Free indir

BurnAware Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BurnAware CD, DVD, Blu-ray yazdırma işlemlerini çok daha kolay ve seri bir şekilde yapabileceğiniz işlevsel bir CD yazma aracıdır.

BurnAware bilgisayarınızda sahip olduğunuz müzik, film, oyun, belgeler ve dosyalarınızı CD/DVD’ler üzerine yazdırmanız için geliştirilmiş bedava bir programdır. Her nesil veriyi yedekleyerek yanınızda taşıyabileceğiniz BurnAware Free kolay kullanımı ve kolay yapısı sayesinde bütün bilgisayar kullanıcıları göre rahatça kullanılabilecek bir yazılımdır.

aynı zamanda Blu-ray ve HD-DVD için de takviye sunan ve bu disklerin üstüne de data yazabileceğiniz sınırlı sayıdaki ücretsiz program arasında bulunan BurnAware Free ile seri ve tehlikesiz bir şekilde disklerinize verilerinizi aktarabilirsiniz.

Müzik CD’leri, bilgi CD’leri, MP3 CD’leri, film CD’leri ve daha birçok CD yazdırma seçeneğini sizlere sunan program doğru isterseniz ISO gibi popüler imaj dosyalarını seri ve basit bir şekilde disklere yazdırabilirsiniz.

BurnAware Free Özellikleri:

CD/DVD/Blu-ray/HD-DVD için yazdırma desteği ISO ve sözde kalıp dosyaları için yazdırma desteği Video dosyalarından DVD hazırlama MP3, WMA ve WAV ses formatlarından müzik CD’si hazırlama Bütün donanımlar ile ahenkli çalışma Çoklu ortam disk oluşturabilme Unicode dil desteği Basit, sade, elastik ve basit kullanılabilir arayüz

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

Alternatif olarak kullanabileceğiniz CD/DVD yazma programlarına taramak için tıklayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi