C-Guard Antivirus indir

C-Guard Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

C-Guard Antivirus bilgisayarınızdaki virüsleri temizleyebilirsiniz

C-Guard Antivirus kullanıcılara virüs temizleme imkanı veren ve bilgisayarları için gerçek zamanlı virüs koruması sunan ücretsiz bir antivirüs programıdır.

C-Guard Antivirus ile bilgisayarınızdaki virüsleri tespit ederek silebilmektesiniz. Program kendi içeirisnde virüsleri karantina altına alabiliyor ve sisteminizi etkilemelerini engelleyebiliyor. Lakin C-Guard Antivirus’ün öne meydana çıkan özelliği bedava antivirüs programlarında pek rastlanmayan hakiki zamanlı koruma özelliği. Program bu özellik baştan sona sisteminizi sürekli izliyor ve zararlı dosyaları anında saptama ederek bilgisayarınıza sızmalarını engelliyor. Bu meslek için internet üstünde indirdiğiniz dosyalar gibi dosyalar otomatik olarak taranmakta.

C-Guard Antivirus bir bir dosyaları tarayabilmenize de olanak tanımakta. C-Guard Antivirus’ün içerik menüsüne eklediği kısayollar sayesinde herhangi bir dosyanın üzerine sağ tuşla tıklayarak yalnızca o dosyayı virüs taramasından geçirebiliyorsunuz.

C-Guard Antivirus sahip olduğu oyun modu baştan sona oyunlar esnasında programın otomatik uyarılarını kapatmanıza olanak tanımakta. C-Guard Antivirus otomatik güncelleme özelliğine de sahip. Bu sayede virüs açıklama bilgilerini aralıksız aktüel tutabiliyor. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi