Cain & Abel indir

Cain & Abel indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eğer şifrelerinizi kaybettiyseniz ve bulmak için gelişmiş bir tatbik arıyorsanız Cain & Abel’i deneyebilirsiniz.

Cain & Abel uygulaması kaybettiğiniz şifrelerinizi bulmanızı sağlayan fazla gelişmiş deşifreleme algoritmalarını kullanan bir program olarak hazırlanmış ve Outlook şifrelerinden tutun da ağ şifrelerine dek öyle fazla hatırlamadığınız şifreyi sizin için bulabiliyor.

Tatbik az daha bütün şifreleri kırabiliyor ve bunu yaparken brute-force ile cryptanalysis saldırılarını kullanıyor. Kablosuz ağ şifrelerinizi de size sunan dilekçe aynı zamanda VoIP konuşmalarını da kaydedebiliyor ve route protokollerini inceleme etmenize tezgâhtar olabiliyor.

Gerçekten program iki bambaşka bölmeden oluşuyor ve bunlardan birincisi Cain olarak adlandırılmış. Cain’in şifre kurtarma ve parola ayıklama özellikleri öne çıkarken Abel ise ağ trafiğini izlemeye ve bu nedenle koruma önlemleri almaya tezgâhtar olan kısım haline geliyor.

Programın gösterişli bir arayüzü ya da dilekçe kolaylığı hedefi olmadığı için ilk bakışta biraz kuvvet görünebilir oysa bir vakit kurcaladıktan daha sonra aradığınız her şeyin elinizin altında olduğunu zahmetsizce görebilirsiniz. Hem kayıp şifreleri bulma ayrıca de ağ üzerindeki şifreleri ve bilgileri gözetleyebilmesi bir uçtan bir uca bütün bir emniyet arabulucu haline gelen programı deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi