Camtasia Studio indir

Camtasia Studio indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
50 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AnyBurn, minik ve kolay olmasına karşın CD/DVD/Blu-ray yazma konusunda oldukça profesyonel çözümler sunan ücretsiz bir CD/DVD/Blu-ray yazma programıdır.

AnyBurn, CD, DVD ve Blu-ray diskleriniz üstüne bilgi kâğıda dökmek için kullanabileceğiniz minik ve kolay bir programdır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kadar rahatlıkla kullanılabilecek olan program, herhangi bir bilgisayar tecrübesi gerektirmeyecek değin kolay şekilde geliştirilmiştir.

Herhangi bir zorluğu olmayan kolay bir kurulum işleminin ardındaki kullanmaya başlayabileceğiniz program, epeyce sade bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve program yardımıyla gerçekleştirebileceğiniz bütün işlemler ana pencere üstünde kutucuklar şeklinde listelenmiştir.

İmaj dosyalarını diske yazdırma, klasör ve dosyaları diske yazdırma, müzik dosyalarını diske yazdırma, her tarafta yazılabilir diskleri silme, disklerden imaj dosyası oluşturma, disk kopyalama, müzik CD’lerini bilgisayara kopyalama, imaj dosyalarını birbirine dönüşüm, klasör veya dosyalardan imaj oluşturma ve sürücü ya da disk bilgilerini görüntüleme gibi çoğu öbür özelliği kullanıcılara sunan AnyBurn, fiilen epeyce profesyonel ve kullanışlı bir disk yazma programıdır.

Disk yazdırma, kopyalama, imaj dosyası oluşturma veya ses CD’si transformasyon gibi işlemler esnasında sistem kaynaklarını ılımlı şekilde kullanan programın saymış olduğum bütün işlemler için tepki süreleri de oldukça iyidir.

Testlerim sırasında herhangi bir şekilde bir sorunla karşılaşmadığım AnyBurn, disk yazdırma işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlıyor. Sahip olduğu gelişmiş özellikleri, ufak dosya boyutu, ücretsiz oluşu ve kolay kullanımıyla son zamanlarda karşılaştığım en iyi disk yazdırma programlarından biri olan AnyBurn’ü bütün kullanıcılarımıza kuvvetle öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

50 kez indirildi