Canlı Televizyon indir

Canlı Televizyon indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Canlı Televizyon uygulaması ile Türkçe içerikli bir fazla tv, radyo ve sinema kanalını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Canlı Televizyon, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda televizyon izlemenize imkan tanıyan bir uygulamadır. Türkçe yayınlama yapan bir fazla tv kanalının yanı sıra radyo ve sinema kanallarını da bünyesinde barındıran uygulama, iyice bedava.

Windows Mağazası’ndaki en popüler televizyon izleme uygulaması Canlı Televizyon ile Türkçe yayın yapan 50 tv kanalını, 3 radyo istasyonunu ve 8 sinema kanalını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. En fazla izlediğiniz kanalları favoriler listenize taşıyabilirsiniz. Izlenme Oranı özelliği tamamen tv yayınlarının izlenme oranlarını peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Her geçen gün yeni bir televizyon, radyo ve sinema kanalının eklendiği uygulamanın arayüzü de oldukça sade tutulmuş. Televizyon, radyo ve sinema kanalları olmak üzere 3 sekmeden oluşan esas ekranda kanallar arasında zahmetsizce geçiş yapabilirsiniz. Snap View desteği bir uçtan bir uca bir yanlamasına tv izlerken bir yandan da çalışabilirsiniz.

Ücretsiz TV uygulamaları arasında en iyisi diyebileceğimiz Canlı Televizyon’un esas özellikleri:

50 televizyon, 3 radyo, 8 sinema kanalını izleme Kanalların izlenme oranlarını peşine düşüp takip etme Görüntülemeyen kanalları bildirme Kanalları favorilere ekleme Kullanıcı dostu arayüz Windows 8.1 desteği

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi