Canlı TV indir

Canlı TV indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Canlı TV, yüzlerce televizyon kanalını çevrimiçi ortamda izleyebileceğiniz gelişmiş ve bedava bir medya oynatıcıdır.

Canlı TV, kullanıcıların çevrimiçi etraf üstünde yüzlerce televizyon kanalını izleyebileceği, yeniden yüzlerce radyo kanalını dinleyebileceği ve kendileri için seçilen flash oyunları oynayabilecekleri gelişmiş bir medya oynatıcıdır.

Sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça basittir. Program asıl penceresi üzerinde sağ tarafta yer alan yemek listesi yardımıyla izlemek istediğiniz kanalları seçebilir ve kanal listesinin derhal daha aşağı bölümünde yer alan seçim kısmından farklı kategoriler altında listelenen farklı yayınlara ulaşabilirsiniz.

İzlemek istediğiniz kanalları isme tarafından arayabileceğiniz gibi öbür kategoriler altında listelenen kanalları zahmetsizce görüntüleyebilir ve istediğiniz kanalı seçerek anında izlemeye başlayabilirsiniz.

Radyo ve TV kanallarının haricen kullanıcılar için seçilen flash oyunların, şehir halkı kameralarının ve teletext özelliğinin de yer aldığı Canlı TV programı, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Tüm bu saymış olduğumuz özelliklerin dışarıda, program içerisinde bulunan medya oynatıcı yardımıyla değişmez diskiniz üstünde yer alan her türlü video ve ses dosyasını da oynatabilir, hatta isterseniz kendi çalma listelerinizi oluşturarak sevdiğiniz şarkıları istediğiniz vakit dinleyebilir ya da favori videolarınızı istediğiniz süre izleyebilirsiniz.

Türkiye’den ve dünyadan çoğu televizyon ve radyo kanalının yer aldığı program gerçekte fazla fakat fazla kullanışlıdır ve internet üzerinden televizyon izlemek ve radyo kulak vermek isteyen kullanıcıların en büyük yardımcısıdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi