CapperKiller indir

CapperKiller indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CapperKiller programı bir uçtan bir uca bilgisayarınıza bulaşan Trojan-Banker.Win32.Capper virüsünden kurtulabilirsiniz.

CapperKiller programı, Windows işletim sistematik bilgisayarlara bulaşan Trojan-Banker.Win32.Capper virüsüne aleyhinde bir temizleyici olarak hazırlanmış ücretsiz programlardan birisi. Oysa genel bir antivirüs programı olmaktan ziyade doğrudan doğruya Capper virüsü için hazırlandığından nedeniyle yalnızca başınız bu virüsle beladaysa kullanmalısınız.

Capper virüsü bilgisayarınızın web tarayıcılarına bulaşarak girdiğiniz adresler üzerinde değişiklikler yapıyor ya da proxy ayarlarını değiştiriyor. Bu durumdan rahatsızsanız ve bilgisayarınızın performansında sorunlar olduğunu da düşünüyorsanız CapperKiller ile sisteminizi taratabilirsiniz.

Programın kullanımı fazla kolay bir şekilde hazırlanmış ve tek yapmanız gereken indirir indirmez taratma işlemini açılmak. Tek bir ekranı olduğu için gerekli butonu esas ekran bulabilirsiniz. Tarama işlemi sırasında bilgisayarınızı kullanmamak epeyce önemli, zira bu durum virüsün saptama edilmesini zorlaştırabilir.

Virüs tespitinin gerisinde bilgisayarınızda Capper virüsüne rastlanırsa bunu derhal temizleyen program, dolayısıyla genel antivirüs programlarının yapamadığını yapabiliyor. Natürel ki sisteminiz bir kere temizlendikten daha sonra kaliteli bir virüs tarayıcısı kullanarak devamlı koruma yapmanız PC sağlığı açısından çok manâlı.

Kişisel veri kayıplarıyla karşılaşmamak için kullanabileceğiniz CapperKiller’ı denemekten çekinmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi