CCleaner

CCleaner

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CCleaner sisteminizi basit ve çabuk bir şekilde optimize etmenize/temizlemize olanak karşılayan piyasanın en popüler optimizasyon programlarının başında gelmektedir.

CCleaner, bilgisayarlarını her zaman birincil günkü performansıyla uygulamak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan bedava bir sistem bakım ve optimizasyon programı olarak dikkat çekmektedir.

Program yardımıyla bilgisayarınız üzerinde bulunan geveze dosyaları silerek ya da tescil defteri üzerinde bulunan hataları onararak, sisteminizi fazla daha istikrarlı ve yüksek performanslı bir hale getirebilirsiniz. Sistem temizliği konusunda dünya üzerinde en fazla seçim edilen yazılımlardan bir her birine olan CCleaner, içerisinde bilgisayar hızlandırma için zorunlu olan en temel araçları barındırmaktadır.

Epeyce anlaşılır ve kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olan CCleaner, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazır. Esas menüsü üstünde Cleaner, Kayıt Defteri, Araçlar ve Ayarlar menülerini bulunduran program ile uygulamak istediğiniz sekme aracılığıyla istediğiniz tüm işlemleri zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Cleaner bölümü genellikle bilgisayarınız üstünde yer alan ve boşboğaz disk alanı kaplayan içerikleri sizin için belirleyerek yalnızca tek bir tıklamayla bilgisayarınızı temizlemekte ve ek depolama alanı yaratmanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede yalnızca fazladan depolama alanı elde etmekle kalmaz, bununla birlikte bilgisayarınızın performansını da yükseltirsiniz.

Kayıt defteri bölümü aşağıda da bilgisayarınızın tescil defteri aşağı bulunan ve sistem performansınızı düşüren hatalar taranır. Tarama sonrası karşınıza gelecek olan DLL dosyası hataları, ActiveX ve Class sorunları, kullanılmayan dosya uzantıları, yükleyiciler, destek dosyaları ve sözde içerikler tek tıklamayla temizlenerek bilgisayarınızı fazla daha yüksek performansla kullanmanıza olasılık tanır.

Son olarak araçlar bölümü aşağıda bulunan; program ekle/kaldır, açılış uygulamaları, dosya bulucu, sistem geri yükleme ve şoför arıtma gibi ayrı araçlar yardımıyla da sisteminizin açılış hızını artırabilir, patavatsız ya da kullanmadığınız programları bilgisayarınızdan kaldırabilir, sistem geri yükleme ayarlarını denetleyebilirsiniz.

Türk kullanıcılar için CCleaner’ın en büyük artılarından bir parça başına de şüphesiz ki sahip olduğu Türkçe dil desteğidir. Bu sayede program yardımıyla gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri zahmetsizce tamamlayabilir ve her adımda ne yaptığınızı kolayca takip edebilirsiniz.

neticede bilgisayarınızı süratli gitmek ve bilgisayarınızı her zaman ilk günkü performansıyla uygulamak istiyorsanız, CCleaner tamamen ihtiyacınız olan program.

ARTILAR

Ücretsiz ve sınırsız başvuru formu imkanı tanıması.

Yıllardır güvenilirliğini koruyan tehlikesiz bir sistem temizleme aracı olması.

Türkçe dil desteği sunması.

Aralıksız geliştirilen tarama kapasitesi.

EKSİLER

Çok kullanılan bir takım programlar için temizleme desteği sunmaması.

İLGİLİ SORULAR

Ccleaner uygulaması çerezleri siler mi? YENİ BİR SORU SOR

İndir

22 kez indirildi