CDBurnerXP indir

CDBurnerXP indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CDBurnerXP ile CD, DVD, Blu-Ray ve iSO yazdırabilirsiniz, müzik CD’leri yaratabilirsiniz

CDBurnerXP kullanıcılara CD yazma, DVD yazma, Blu-Ray yazma, müzik CD’si oluşturma, iSO oluşturma ve iSO yazdırma konularında yardımcı olan ve tamamen bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir CD yazma programıdır.

CD, DVD ya da Blu-Ray yazdırma işlemleri için kullanabileceğiniz en başarılı yazılımlar arasında olan CDBurnerXP ücretsiz olmasına rağmen oldukça zengin özelliklere sahip olan bir program. CDBurnerXP kullanarak standart bilgi diskleri yaratarak bilgisayarınızdaki dosyaları CD/DVD ya da Blu-Ray disklerinize yedekleyebilirsiniz. Bunun yanına program ile önyüklenebilir (bootable) diskler de yazdırabniliyorsunuz. CDBurnerXP bilgisayarınızda depoladığınız MP3, WAV, OGG, FLAC, WMA, APE, MP3, WV ve ALAC formatındaki ses dosyalarınızı kullanarak müzik CD’leri oluşturmanızı da mümkün kılmakta.

CDBurnerXP ile iSO formatında kalıp dosyaları hazırlayabilmektesiniz. Kendiniz oluşturduğunuz bu iSO kalıp dosyalarını veya ayrı iSO dosyalarını tekrar CDBurnerXP kullanarak CD/DVD ya da Blu-Ray disklerinize yazdırabilirsiniz. CDBurnerXP hem .bin ve .nrg formatındaki kalıp dosyalarını da destekliyor ve bu kalıpları iSO formatına dönüştürebiliyor.

CDBurnerXP Türkçe dil desteğine sahip olması ile pozitif puan kazanmakta. Program USB aygıtlarla düzenli olarak çalışabilmekte.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

Alternatif olarak kullanabileceğiniz CD/DVD yazma programlarına taramak için tıklayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi