CGWallpapers indir

CGWallpapers indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CGWallpapers yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını taşıyan bir pakettir

CGWallpapers eğer bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız için yeni duvar kağıdı arayışındaysanız işinize yarayabilecek bir duvar kağıdı paketi.

CGWallpapers esas olarak CGI yöntemiyle yapılmış duvar kağıtlarını taşıyan bir koleksiyon. Bu koleksiyonda bulunan duvar kağıtları ise computer generated artwork – bilgisayar üstünde yapılmış sanatsal incelemeler olarak tanımlanmakta. CGWallpapers içindeki duvar kağıtları dünya çapındaki en yetenekli dijital sanatçıların çalışmalarını bir araya getirmekte.

CGWallpapers’da erişebileceğiniz duvar kağıtları epeyce yüksek çözünürlükteler. Eğer 4k duvar kağıdı arayışındaysanız bu paket içindeki seçeneklere bir göz atabilirsiniz. Paket içinde yer alan bütün duvar kağıtları PNG formatındalar. Bu da bu duvar kağıtlarının en yüksek kalitede kalmasını sağlıyor; çünkü JPG ve diğer resim formatları Windows 8’de ve Windows 10’da masaüstü duvar kağıdı yapılırken sıkıştırılıyor ve kaliteleri düşürülüyor.

CGWallpapers içindeki duvar kağıtları öbür en-irtifa oranına sahip cihazlarda kullanılabiliyorlar. 16:9, 16:10, 21:9 ve 4:3 ekranlara uyarlanabilen duvar kağıtlarını bilgisayarınızın yanısıra zeki telefonlarınız ve tabletlerinizde de kullanabilirsiniz.

CGWallpapers’ın demo sürümünde 10 adet duvar kağıdını kullanabiliyorsunuz. Bütün sürümde bu sayı 100’e çıkıyor.

Steam aracılığıyla indirebileceğiniz bu yazılımı göstermek için aşağıdaki yazımızda anlattığımız adımları takip edebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi