ChitChat For Facebook indir

ChitChat For Facebook indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Facebook Chat uygulamasını masaüstünüzde kullanmanıza ihtimal belirlemek için hazır, işyerinizde bıkkınlık yaşamamanız için kısayol tuşu ile tüm yazışmalarınızı gizleyebileceğiniz, geliştirilmesi aralıksız sohbet programı.

Anekdot: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır.

Alternatif programlara incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Programın isminden hatalı anlaşılmalara niçin olmadan derhal açıklayalım. Herhangi bir şekilde Facebook ile bağı bulunmamakta. Tek amacı Facebook Chat uygulamasını masaüstünüzde kullanmanıza olanak vermektir. Bu amaçla sürekli hataların giderilmesi ve kullanılan özelliklerin kullanıcı dostu olması için uğraş sarfetmekteler. Tarayıcınızdan girmek yerine masaüstünüzden Facebook hesabınıza ulaşarak idare etmek isterseniz denemeniz gereken programlar arasına almalısınız. Yeni bir program olduğu için hatalar ile karşılaşmanız doğal. bu nedenle çoğu kez sitesini ziyaret ederek sık sık sorulan sorular bölümünü teftiş etmenizda fayda var.

Vekil spiker seçeneği tamamen Facebook’un kapalı ya da yasaklı olan yerlerde rahatça sohbet edebileceğiniz gibi işyerinizde sıkıntılı bir durumla karşılaşmamanız için CTRL+M kombinasyonu ise yazdıklarınızı gizleyebilirsiniz. Dil seçenekleri aralarında demin Türkçe eklenmiş yok. Mevcut dil seçenekleri İngilizce, Almanca, Arapça, İsveç, Arnavutça, Sırpça, İspanyolca, Vietnam hazırlanmış olarak gelirken, imalatçı sitesinden dil paketini indirerek kendi dilinizde dil dosyasını hazırlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

16 kez indirildi