CHOMAR Antivirüs indir

CHOMAR Antivirüs indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CHOMAR Antivirüs, Windows PC ve Android kullanıcıları için indirilmeye çözülmüş yerli, Türkçe antivirüs programı.

CHOMAR Antivirüs, Windows PC ve Android platformunda bedava antivirüs programları arasında en iyilerden biri. Ayrıntılarıyla yerli ve güvenli antivirüs programı olmasıyla dikkat çekiyor. Bilgisayarın performansını yavaşlatan, kişisel verileri sızdıran her türlü çevrimiçi zararlıya karşısında etkili koruma sağlıyor.

Yüzde yüz yerli antivirüs programı olarak öne çıkan CHOMAR, bilgisayarınızı virüslere, zararlı yazılımlara, trojanlara, e-posta üzerinden gelen diğer online tehditlere aleyhinde, sistemi yavaşlatmadan koruyor. Daha hızlı ve daha eksik sıklıkta tarama yaparak sistemi anlık, kesin aralıklarla da olsa duraksatma noktasına getirmeden yalnızca tehlikeli dosyaları saptayan programın emniyet açığı koruma özelliği de bulunuyor fakat bu sayede sisteme yazılım açıklarından faydalanarak sızmaya çalışan kötü niyetli şahısların girişimi başarısızla sonuçlanıyor. Sızma demişken, bilgi kaçağı önleme sistemine sahip olmasıyla da verilerinizin bilginiz dıştan sızdırılması veya aktarılması laf konusu olmuyor.

Sıfır gün saldırılarına karşı da proaktif koruma sağlayan CHOMAR, bilgisayarınızdan sildiğiniz zaman kaldırıldığını zannettiğiniz fiilen bir bilgi kurtarma programıyla geri getirilmesi mümkün kayda değer dosyalarınız için güvenli dosya silme aracını sunuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi