CintaNotes indir

CintaNotes indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CintaNotes hemen anekdot etmeniz gereken detayları veya aklınıza gelenleri aktarabileceğiniz, kaydedebileceğiniz ve etiketleyebileceğiniz kullanışlı bir vasıta.

CintaNotes derhal not etmeniz gereken detayları ya da aklınıza gelenleri aktarabileceğiniz, kaydedebileceğiniz ve etiketleyebileceğiniz elverişli bir araç.
Kurulum gerektirmiyor ve dilerseniz esas dosyayı flash diskinize atarak her yere notlarınızla birlikte taşıyabilirsiniz.

Yazıları kopyalayabileceğiniz herhangi bir web sitesinde, programda ya da dosyada tek yapmanız gereken yazıyı seçtikten sonra “CTRL – F12” tuşlarına akın etmek. Seçiminiz yazıyı ve kaynağını da içererek notlarınız arasına girecektir. Tüm bunları yaparken de herhangi bir eklenti veya program hazırlamak zorunda değilsiniz.

Ayrıca kaydettiğiniz bilgileri almak da bir o kadar kolay. CintaNotes’i açıyorsunuz ve yazmaya başlıyorsunuz. Sadece yazdığınız kelimeleri içeren içerikler ekranda kalıyor. Bbaşlık ya da kaynak adres gibi daha özel arama seçenekleri de mevcut.

Notlarınızı organize yapabilmek ve aradıklarınıza daha basit ulaşabilmek de etiketleme sistemiyle oldukça basit. Farklı bilgisayarlarda çalışanlar için birkaç bilgisayar aralarında bilgilerinizi senkronize edebilmeniz de mümkün.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi