Clean Master indir

Clean Master indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Clean Master, yavaşlayan ve ayrıntılarıyla dolup taşan bilgisayarlarınızı temizleyerek yer tasarrufu karşılayan ve aynı zamanda bilgisayarınızın hızlanmasını sağlayan faydalı ve bedava bir bilgisayar temizlik programı.

Clean Master, bilgisayarlarını özenli kullanmayı seven ve bulduğu her fırsattı perfonmansı düşmesin diye temizlik yapan kullanıcılar için geliştirilen bir bilgisayar arıtma programı. Arıtma ile birlikte bilgisayarınızın hızlanmasını karşılayan Clean Master, tamamen ücretsiz olarak sunulan şahane bir program.

Benzer kategorideki benzer mobil uygulamaların tasarımına aynı şekilde geliştirilen Clean Master’ı uygulamak için herhangi ekstra bir şey bilmeniz gerek değil. Kolay kavranabilir arayüzü ile birlikte tek tuşa basarım yararlanma olanağı sunan program, bilgisayarınızda biriken tüm geveze (junk) dosyaları silmeniz muavin oluyor.

Eğer bilgisayarınızı ahenkli kullanmıyorsanız bu yersiz dosyalar zamanla birikerek ayrıca bilgisayarınızı nyavaşlamasını sağlıyor keza de bilgisayarınızın diskinde düşüncesiz yer kaplıyor. Ben özenli kullanıyorum ben de gereksiz dosya yoktur diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü yersiz dosyalar bilgisayarınızın ayrı bölümlerinde zaman içerisinde siz istemeseniz bile birikebiliyor. Özellikle Chrome, Firefox ve aynı tarayıcıları uzun vakit temizlemeden kullandıysanız, tarama işleminden sonradan çıkacak olan geveze dosya boyutuna siz bile şaşıracaksınız.

Tarayıcılar, sistem önbelliği, web önbelleği, ses ve videolar, tescil defteri dosyaları içerisinde yer alan bütün junk dosyalarını silmenizi karşılayan program, standart bir bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında bile sıradan olarak 2 GB’dan artı çıkıyor. Çıkan bu yersiz dosyaları tek bir tuşla silebilmek ise epeyce hoş.

Bilgisayarlarınızı düzenli olarak temizleyerek hızlı ve performansı yüksek bir şekilde göstermek istiyorsanız, ama yapacağınız diğer işlemler için üşeniyorsanız Clean Master’ı ücretsiz olarak indirip muhakkak denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi