Clever Privacy Cleaner Free indir

Clever Privacy Cleaner Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Clever Privacy Cleaner Free ile internet gezintilerinizin izlerini temizleyebilirsiniz.

Anekdot: Bu programda zararlı yazılımlar saptama edildiğinden nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Benzer programlar bulabileceğiniz internet güvenliği kategorimize göz atabilirsiniz.

Clever Privacy Cleaner Free bireysel data güvenliğinizi koruma konusunda size muavin olan ücretsiz bir internet geçmişi arıtma programıdır.

İnternette gezinirken kullandığımız internet tarayıcıları tıklamalarımız, ziyaret ettiğimiz internet sayfaları ve gezinti tercihlerimiz gibi bilgileri saklayarak bilgisayarımızda depolarlar. Bilgisayarımızı kullanabilecek 3. şahıslar veya dışarıdan bilgisayarımızdaki bilgileri çalmaya niyetlenen hackerlar bu bilgilere ulaşabilirler ve bu durum bireysel veri güvenliğimiz için büyük bir tehdit oluşturur. Bu gibi durumlarda kişisel bilgilerimizin çalınmasını önlemek için evvelden tedbir alabiliriz. Clever Privacy Cleaner Free bize bu imkanı tanıyan bir programdır.

Clever Privacy Cleaner Free ile internet geçmişi silme işlemini gerçekleştirerek hakkımızda bilgi verebilecek tarayıcı verilerini ortadan kaldırabiliyoruz. Clever Privacy Cleaner Free şu müşteri bilgileri temizleyebiliyor:

Internet Explorer ve Mozilla Firefox için tarayıcı geçmişisin temizleme Çerez silme
Geçici dosya silme Otomatik tamamlama bilgisi silme İndirilen dosya geçmişini arıtma

Clever Privacy Cleaner Free kullanarak bu herif bilgileri bilgisayarımızdan ahenkli olarak kaldırırsak bizim için güvenlik tehdidi oluşturan birçok durumu bertaraf edebiliriz. Programın bu işlemleri tek bir tıklamayla gerçekleştiriyor olması ve tekrar tekrar elimizin altında olması büyük bir artıdır.

Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup ile tarayıcı ayarlarınızı değiştiren uygulamalardan kurtulabilirsiniz. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

18 kez indirildi