CoffeeCup Website Access Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CoffeeCup Website Access Manager websitenizin erişimini kullanıcılara göre bambaşka ayarlar atayarak kişiselleştirmenizi sağlar. Program baştan sona erişimi kısıtladığınız bölümlere şifre koyabilir bu bölümler için ayrıcalığa sahip öz

CoffeeCup Website Access Manager websitenizde kullanıcı yönetimi yapmanızı karşılayan bir yazılımdır. Belirlediğiniz bölümlere girebilecek kullanıcıları belirleyebilir ve bu kullanıcılara kullanıcı adı, şifre, e-posta adresi verebilirsiniz.
 
CoffeeCup Website Access Manager website erişim yöneticisini kullanır. Website Erişim Yöneticisi ile binlerce kullanıcının erişimini yönetebilirsiniz. Kullanıcılarınız için kendiniz şifre belirleyebilir ya da programın sizin için kırılamaz şifreler oluşturmasını sağlayabilirsiniz. CoffeeCup Website Access Manager önceden tanımlanmış e-posta sistemi bir uçtan bir uca oluşturduğunuz aktif olmayan kullanıcılara yada şifresini kaybetmiş kullanıcılara bitmiş yeni bir parola gönderir. IP engelleme özelliği ile sitenizi rahatsız eden kullanıcıları sonsuza dek engelleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi