ComboFix indir

ComboFix indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ComboFix ile antivirüs yazılımlarınızın iş görmediği durumlarda virüsleri temizleyebilirsiniz

ComboFix eğer bilgisayarınız virüs, trojan, rootkit, adware, spyware, malware gibi fena amaçlı yazılımlar göre saldırıya uğradıysa ve antivirüs yazılımınız bu fena amaçlı yazılımları temizlemekte ihtiyacınızı karşılamıyorsa kullanabileceğiniz bedava bir virüs arıtma yazılımıdır. Combofix amvo.exe virüsü gibi bilgisayarınızın işleyişini ciddi anlamda aksatan dişli virüsleri de temizleyebilmektedir.

ComboFix daha çok ileri düzey bilgisayar kullanıcıları ve teknisyenlere hitap edecek şekilde geliştirilmiş bir yazılımdır. Yazılım bilgisayarınızın her noktasına erişebilmekte ve sisteminizi antivirüs yazılımlarının gerçekleştiremeyeceği şekilde derin olarak tarayabilmekte. bu nedenle yazılımı kullanırken antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakmanız ve arkaplanda herhangi bir program çalıştırmamanız nasihat edilir. Hem yazılım tarama işleminden sonra bilgisayarınızı otomatik olarak baştan başlatmaktadır, böylece ComboFix’i çalıştırırken işlemlerinizi kaydetmenizi nasihat ederiz.

ComboFix bilgisayarınızın çalışmasını aksatan ve tarayıcı ayarlarınızı değiştiren kötü amaçlı yazılımları temizleyebilmenin yanına USB virüs temzileme özelliğine de sahip. ComboFix ile Autorun virüsü göre kullanılamaz hale getirilen USB belleklerinizi de kurtarabilmektesiniz. Bu sayede flash bellekler ve harici diskler eski hallerine döndürülebiliyor.

Combofix klasörlerinizin yapısını değiştiren amvo virüsünü temizleyebilmektedir. Amvo.exe virüsü temizleme işlemi için kullanabileceğiniz sayılı yazılımdan biri olan Combofix zahmetsizce amvo.exe virüsünü bulabiliyor ve kalıcı bir şekilde silerek köklü bir amvo arıtma çözümü sunuyor.

ComboFix’i tek başına bir antivirüs yazılımı olarak kullanmanızı nasihat etmiyoruz; çünkü yazılım sadece gereksinim hemen başvurulabilecek bir virüs arıtma aracıdır. Bilgisayarınız için reel zamanlı koruma sağlamayan bu araç bilgisayarınıza virüslerin sızmasını engellemez, sadece bilgisayarınıza sızan ve baş edemediğiniz virüslerin temizlenmesine asistan olur. ComboFix virüs tarama ve temizleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra size saptama edilen ve temizlenen virüsleri bir metin dosyası içerisinde raporlamaktadır. 

Combofix eğer antivirüs gibi standart virüs temizleme yöntemlerinden sonuç alamıyorsanız başvurabileceğiniz bir ilk takviye çantası gibi düşünülebilir. Yazılımın esas amacı sıradan yollarla kaldırılamayan virüsleri tespit etmek ve alternatif yollarla bu tespit edilen bu virüsleri temizlemektir. Bu sayede çalışmasında virüsler nedeniyle problemler meydana çıkan bilgisayarınızı Combofix yardımıyla adi işleyişine döndürebilir ve bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

ANEKDOT: ComboFix’in kullanımı için tatmin edici teknik bilgiye sahip uzmanlardan yardım almanızı öneririz. Yazılım akılsız bir şekilde kullanıldığında sisteminizin çökmesine niçin olabilir.

ComboFix kullanımı hakkında daha detaylı bilgiye sahip almak için ComboFix Nedir, Nasıl Kullanılır yazımıza göz atabilirsiniz.

Virüs arıtma işinde Combofix yazılımına başvurmadan önce sitemiz üzerinde bulunan diğer emniyet programlarına göz atmanızı; ama bu programlar ihtiyacınızı karşılamadığında ComboFix’e başvurmanızı tavsiye ederiz.

ARTILAR

İnternet üstünde kullanımı ile ilgili dökümantasyona zahmetsizce ulaşılabiliyor olması.

Dip tarama gerçekleştirmesi.

EKSİLER

Tecrübeli kullanıcılara hitap etmesi.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi