ComGenda

ComGenda

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ComGenda, Windows sürümlerinde kullanabileceğiniz detaylı bir kurumsal otomasyon yönetim programıdır.

Windows sürümlerinde kullanılabilen ComGenda programı, kurumsal firmalar ve şirketler için tasarlanmış bir kurumsal yönetim otomasyon sistemidir. ComGenda programında sunulan hizmetler modüller halinde kategorilere ayrılmıştır.

Görevler Modülü dahilinde proje tabanlı görevlendirmeler gerçekleştirmek olası oluyor. Görevlendirmeler ister tek tek ister toplu şekilde yapılabilir. Görevler tanımlandıktan sonradan da tamamlanma ve vakit bildirimleri alınabilir.

Kişiler Modülü zarfında ise ComGenda programı çalışanların bireysel bilgilerini birer profil biçiminde saklamanızı sağlar. Görüşmeler Modülü’nde ise ComGenda programına giriş yapabilen tüm kullanıcılar birbirinden randevu istek edebilir. Randevu kabulü ve reddi de yeniden bu modülden yapılır. Ajanda Modülü’nde ise dilediğiniz aktivitelere sisteme girebilirsiniz.

Araç/Yer Tahsis Modülü’nde ise kurumda bulunan araçların yahut toplantı odası gibi mekanların tahsisi işlemlerini yönetebilirsiniz. Son olarak Bildirim Modülü’nde ise gelen bildirimleri yönetebilirsiniz. Komple bir otomasyon sistemi olan ComGenda şirket ve kurumlar için oldukça elverişli bir programdır.

İndir

31 kez indirildi